Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė, kartu su Sostinės krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio federacija, Sostinės krepšinio lyga ir 3×3 krepšinio asociacija jau birželio 1 d. į Vilniaus Lukiškių aikštę sukvies gatvės krepšinio mėgėjus. 

Ten daugiau nei šimtas komandų ne tik varžysis gatvės krepšinio „3×3“ turnyre, bet ir prisidės prie kilnaus šio renginio tikslo – padėti onkologinėmis ir kitomis ligomis sergantiems vaikams.

Viena iš tokių mergaičių – 14-metė Kamilė. Kaunietė dar vasario mėnesį per kūno kultūros pamoką pajuto didelį diskomfortą, o nuvykus pas gydytojus paaiškėjo, kad mergaitės kūne yra 20-ties centimetrų cista.

Kauno klinikose mergaitei buvo atlikta operacija, o dabar ji, nors ir nori kuo skubiau grįžti namo, vis dar gydosi. Tiesa, Kamilė žavisi paramos fondų įkūrėjais ir svajoja turėti nuosavą dviratį, su kuriuo galėtų keliauti. Užaugusi moksleivė norėtų tapti psichologe arba siekti karjeros medicinos srityje.

„Džiaugiamės, kad būtent per sportą galime suvienyti jaunimą, kuris savo dalyvavimu labdaringoje iniciatyvoje prisidės prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išpildymo. Puikus laikas draugų būryje atneš džiaugsmo ir kitam, šiuo atveju silpnesniam vaikui, tad tai yra labai jautru ir gražu”, – sakė fondo steigėjas, krepšininkas Rimantas Kaukėnas

Visi turnyro dalyviai dovanų gaus specialiai šiam turnyrui paruoštus fondo marškinėlius, o už registraciją surinktos lėšos bus skirtos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems ir sunkiai sergantiems vaikams.

Turnyro dalyvių ir žiūrovų lauks tokios gerai žinomos Lietuvos krepšinio žvaigždės kaip Donatas Motiejūnas, broliai Lavrinovičiai, Justas Sinica, Arvydas Šikšnius, Steponas Babrauskas, Martynas Gecevičius ir kiti. Su jais bus galima pabendrauti ir susirungti krepšinio aikštelėje, o ant scenos taip pat lips ir mylimi Lietuvos atlikėjai – grupė 8 kambarys, Tadas Juodsnukis ir Unė.

Žinoma, turnyro nugalėtojų lauks vertingi rėmėjų prizai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate Vilniaus gatvėse įrengiamus greičio matuoklius?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist