Lapkričio 3 dieną buvo sužaistos devynerios Nostra.lt-RKL rungtynės.

A divizionas

Pirmasis „Rytas-MRU“ pralaimėjimas

Penktadienį pirmąjį pralaimėjimą patyrė prieš tai keturias pergales paeiliui iškovoję Vilniaus „Rytas-MRU“ (4/1) krepšininkai.

Vilniečiai išvykoje 70:80 (11:12, 15:17, 16:27, 28:24) nusileido Kėdainių sporto centro ekipai (2/2).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko rezultatyvumu nepasižymėjusi, bet atkakli kova. Po dviejų kėlinių trapų 3 taškų pranašumą įgijo Gedimino Butkaus treniruojamas Kėdainių klubas (29:26).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame dominavę šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (56:42). Ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Vilniaus deficitą sumažino, bet to nepakako siekiant pratęsti nepralaimėtų rungtynių seriją.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Arminas Kelmelis, 17 surinko Rokas Ūzas, Nojaus Bukausko sąskaitoje – 16 taškų.

Vilniečių nuo nesėkmės neišgelbėjo galingas Tito Pundino pasirodymas. 18-metis pelnė 23 taškus, perėmė 6 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus. Gabrielius Jokubauskas surinko 14 taškų.

Sekančias rungtynes Kėdainių sporto centras žais išvykoje, kur mes iššūkį „Biržų“ ekipai. Tuo tarpu vilniečiai vyks į Kauną, kur įvyks pirmoji derbio akistata prieš „Žalgiris-3“ ekipą.

Kiti lapkričio 3-iosios Nostra.lt-RKL rezultatai:

Plungės „Olimpas“ 56:78 (16:14, 9:18, 10:18, 21:28) Akmenės r. SC-“Akmenės kraštas”;

Kazlų Rūdos “Ataka” – Kauno Kolegija 78:75 (15:16, 27:16, 19:20, 17:23) VDU.

B divizionas

Molėtų „Ežerūnas“ 65:76 (18:24, 18:20, 13:14, 16:18) Jonavos SC;

BC „Trakai84:54 (20:15, 24:7, 21:20, 19:12) Alytus-SRC;

Pakruojo „Pakruojo SC-Lygumų ŽŪB“ 93:62 (23:11, 20:18, 28:7,  22:26) LKSK-Gijos Klinikos;

VKM-NAPC 88:82 (22:17, 25:20, 20:17, 21:28) Kaišiadorių „Savingė“.