A divizionas

Vilniuje – kova iki paskutinių sekundžių ir šeimininkų triumfas

Dramatišką pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė Vilniaus „Ryto-MRU“ ekipa (6-4) Lauryno Samėno auklėtiniai 79:76 (17:16, 18:21, 23:20, 21:19) palaužė Kazlų Rūdos „Ataka“-Kauno kolegija krepšininkus (4-6).

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Po dviejų ketvirčių trapų dviejų taškų pranašumą įgijo svečiai iš Kazlų Rūdos (37:35).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, o prieš lemiamas 10 žaidimo minučių šeimininkai turėjo minimalų pranašumą (58:57).

Likus 1:11 minutės iki rungtynių pabaigos, vilniečiai turėjo vieno taško persvarą (75:74). Tuomet šią persvarą iki 3 padidino Matas Deniušas.

Svečiai turėjo dvi progas išlyginti rezultatą, bet tiek Jauniaus Davniuko, tiek Mato Makausko tritaškiai skriejo pro šalį. Vilniečiai sumetė baudos metimus ir įtvirtino nelengvą pergalę namuose.

Nugalėtojus į pergalę vedė Gabrielius Jokubauskas pelnęs 28 taškus, Ignas Urbonas surinko 16, Titas Pundinas pridėjo 13 taškų.

„Ataka“-Kauno kolegija gretose, Matas Makauskas pelnė 25 taškus, Jaunius Davniukas surinko 24.

B divizionas

Trakuose – pratęsimas ir svečių iš Vilniaus pergalė

Dramatišką pergalę iškovojo VKM-NAPC ekipa (6-3). Edvino Justos auklėtiniai po pratęsimo 94:88 (20:20, 17:19, 24:14, 18:26, 15:9) palaužė „Trakų“ (2-7) komandos pasipriešinimą.

Pirmoji rungtynių pusė buvo atkakli, po kurios šeimininkai įgijo 2 taškų pranašumą (39:37). Antroji rungtynių pusė pasižymėjo permaininga kova. Vilniečiai sužaidė solidų trečiąjį ketvirtį ir susikrovė 8 taškų persvarą (61:53).

Lemiamame kėlinyje „Trakai“ pasivijo varžovus ir likus 24 sekundėms iki rungtynių pabaigos išlygino rezultatą (79:79).

VKM-NAPC turėjo šansą išplėšti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką, bet Mato Liutkevičiaus ir Daniel Lavrinovich metimai buvo netaiklūs.

Pratęsime užtikrinčiau pasirodė svečiai iš Vilniaus, kurie kontroliavo papildomas penkias žaidimo minutes ir sugebėjo išplėšti sunkią pergalę Trakuose.

Nugalėtojams Daniel Lavrinovich pelnė 28 taškus, 18 surinko Pijus Dobilas, Titas Troška pridėjo 16 taškų.

„Trakų“ komandai Modestas Gauba pelnė 23 taškus, Domantas Pikūnas surinko 16.