Spalio 13-ąją (penktadienį), Nostra.lt–RKL čempionate buvo sužaistos devynerios rungtynės. Ši čempionato diena buvo pažymėta ne tik įnirtingomis kovomis, bet ir netikėtais rezultatais.

Dramatiška „Rytas-MRU“ pergalė

Pergalingai Nostra.lt–RKL A diviziono kovas pradėjo Vilniaus „Ryto-MRU“ krepšininkai, kurie po dramatiškos kovos 82:81 nugalėjo Tauragės „Tauragė“ ekipą.

Rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinės susitikimo akimirkos. Vilniečiams prametus abu baudos metimus, lemiama ataka priklausė tauragiškiams. Tiesa, Martyno Šepučio tolimas metimas skriejo pro šalį, o „Rytas-MRU“ pirmenybes pradėjo skambia pergale.

Po pralaimėjimo skambiai atsitiesęs „Žalgiris-3“

Spalio 12-ąją (ketvirtadienį), Nostra.lt-RKL sezono atidarymo rungtynėse pralaimėjimą patyręs Kauno „Žalgiris-3“, pirmąją pergalę iškovojo antruoju bandymu.

Jaunieji žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje 86:68 sutriuškino Raseinių „Raseiniai“ klubą.

Tiesa, po trijų ketvirčių rezultatas dar buvo lygus. Roko Kondratavičiaus auklėtiniai lemiamą kėlinį laimėjo rezultatu 25:7, o toks spurtas leido iškovoti įtikinamą pergalę prieš pernykščius Nostra.lt-RKL finalo ketverto dalyvius.

Prienuose – įspūdingas D. Šeškaus pasirodymas bei šeimininkų pergalė.

Puikiu pasirodymų Nostra.lt-RKL A diviziono sezoną pradėjo Prienų ,,Mačiūnai-KKSC” ekipa.

Prieniškiai namuose 96:72 sutriuškino Plungės „Olimpo“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė įspūdingas rungtynes sužaidęs Domantas Šeškus. Gynėjas pelnė 33 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko net 44 naudingumo balus.

Pirmoji Kėdainių sporto centro pergalė – po galingo spurto pirmajame kėlinyje

Pirmąją pergalė Nostra.lt-RKL A diviziono batalijose iškovojo Kėdainių sporto centro krepšininkai.

Gedimino Butkaus treniruojami kėdainiečiai 92:74 nugalėjo LCC tarptautinį universitetą.

Pergalę aikštės šeimininkams užtikrino puikiai sužaistas pirmasis kėlinys, kurį kėdainiečiai laimėjo 16 taškų skirtumu (32:16).

Šiose rungtynėse, vertas paminėjimo yra Armino Kelmelio pasirodymas. Kėdainių sporto centro atstovas pataikė net 7 tritaškius bei iš viso pelnė 22 taškus.

B divizione – veterano nukalta Utenos „Juventus-Užpaliai“ pergalė.

Nostra.lt-RKL B divizione pirmąja pergale džiaugėsi Utenos „Juventus-Užpaliai“.

Uteniškiai išvykoje 88:55 sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ krepšininkus.

Utenos ekipą į pergalę vedė komandos veteranas Gintautas Matulis, kuris pelnė 22 taškus.