UEFA Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse „Žalgiris“ svečiuose po nervingos ir dramatiškos kovos 2:1 įveikė Šiaurės Makedonijos čempioną „Struga“.

Pirmosios komandų rungtynės Vilniuje baigėsi be įvarčių 0:0.

Nervingose antrosiose rungtynėse varžovai išsiveržė į priekį po 76 min. įmušto baudinio, tačiau jų persvara truko vos pora minučių – rezultatą netrukus išlygino Jurijus Kendyšas. Iki pagrindinio laiko likus žaisti šešias minutes po M. Oyewusi smūgio krito ir antrasis įvartis.

Pagrindinius rungtynių įvykius rasite komentaruose žemiau.

Rungtynių įvykiai (nuo apačios į viršų):

84 min. 2:1!!!! po M. Oyewusi smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė varžovų gynėjas S. Radičius.

81 min. pavojinga varžovų ataka baigėsi smūgiu šalia virpsto.

78 min. 1:1. iš dešinio krašto smūgiu kamuolį į vartų kampą pasiuntė J. Kendyšas.

76 min. 0:1. baudinį tiksliu smūgiu realizavo B. Ibraimi.

74 min. už pražangą baudos aikštelėje šeimininkų naudai skiriamas baudinys.

72 min. po N. Gorobsovo smūgio iš 30 metrų kamuolys pralėkė visiškai šalia viršutinio vartų kampo.

68 min. Varžovų pavojingą baudos smūgį sustabdė gyvatvorė. Netrukus kitoje aikštės pusėje po kampinio N. Hnidas galva mušė virš vartų.

64 min. M. Oyewusi gavo kamuolį baudos aikštelės dešinėje pusėje ir turėjo puikų šansą, bet jo muštą kamuolį vartininkas nukreipė vos virš skersinio.

61 min. P. Golubicko reidą varžovams sustabdžius kamuolys atšoko M. Oyewusi, bet jis smūgiavo aukštai virš vartų.

60 min. L. Antalį pakeitė A. Fofana.

59 min. L. Antalis įsiveržė į baudos aikštelę dešiniu kraštu, bet jo pavojingo perdavimo nepasiekė M. Oyewusi.

55 min. greitoje varžovų atakoje kamuolys atšoko B. Ibraimi šalia vartų, laimei jis iš 10 metrų smūgiavo virš skersinio.

53 min. žalgiriečiams bendromis pastangomis pavyko blokuoti varžovų smūgį baudos aikštelėje. Kontratakoje iš toli netiksliai mušė M. Oyewusi.

48 min. po B. Ibraimi smūgio iš kairio baudos aikštelės krašto kamuolį atmušė E. Gertmonas.

47 min. šeimininkų baudos smūgis 30 metrų nuo vartų iš dešinio krašto, B. Ibraimi stipriai muštą kamuolį sugavo E. Gertmonas.

Po pertraukos žalgiriečių gretose atliktas vienas keitimas – vietoje Y. Karashima aikštėje pasirodė O. Buffas.

45 min. dar viena labai pavojinga svečių ataka, baudos aikštelėje iš kairiau vienu lietimu smūgiavo L. Antalis, bet jo smūgį atrėmė vartininkas. Po kampinio pavojingas buvo N. Hnido smūgis galva, kamuolys skriejo pro šalį.

39 min. pavojingiausia žalgiriečių ataka. L. Antalį baudos aikštelėje blokavo gynėjas, bet kamuolys atšoko M. Oyewusi, po jo smūgio iš 10 metrų vartininkas atmušė kamuolį kojomis.

36 min. įsiveržusio į baudos aikštelę varžovo smūgį griūdamas blokavo N. Hnidas.

33 min. varžovai iš vidurio zonos mūgiavo iš 20 metrų atstumo, E. Gertmonas šuolyje sugavo kamuolį.

27 min. po N. Gorobsovo atliktos standartinės situacijos netikslus buvo N. Hnido smūgis galva, kamuolys skriejo virš vartų.

21 min. Šeimininkų puolėjas B. Ibraimi stipriai smūgiavo iš 35 metrų, kamuolys pralėkė virš vartų.

19 min. po įsiveržimo į baudos aikštelę pavojingą varžovų smūgį paskutinę akimirką blokavo S. Vučuras.

12 min. galimybę smūgiui baudos aikštelėje turėjo L. Antalis, bet jo smūgį apsisukant blokavo gynėjas.

3 min. varžovai pavojingai smūgiavo iš kairiojo krašto, kamuolys praskriejo pažeme šalia virpsto.

Rungtynėse komandoms teks iškęsti nemažą karštį – termometras rodo 33 laipsnius.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje – vienas pasikeitimas. Nuo pradžių rungtynes pradėjo Liviu Antalis ir Paulius Golubickas. „Žalgirio“ vienuoliktukas toks: Gertmonas, Bopesu, Vučur, Hnid, Pavelič, Gorobsov, Golubickas, Kendyš, Karashima, Oyewusi, Antal.