Pirmose Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynėse „Žalgiris“ namuose patyrė skaudų pralaimėjimą – Švedijos čempionui „Hacken“ nusileista rezultatu 1:3.

Žalgiriečiai pirmajame kėlinyje turėjo daugiau progų pasižymėti tačiau jomis nepasinaudojo, o 38 min. pakartotiniu smūgiu įvartį įmušė Srdanas Hrstičius. Netrukus po pertraukos jis pelnė ir antra savo komandos įvartį, o 70 min. smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo M. Rygaardas. Rungtynių pabaigoje vilniečių atsilikimą sumažino Nassimo Hnido įvartis.

„Žalgirio“ sudėtyje lyginant su paskutinėmis Čempionų lygos rungtynėmis įvyko vienas pasikeitimas – nuo pradžių rungtynes pradėjo M. Miličkovičius.
Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana atsargiai.

10 min. M. Oyewusi smūgiavo galva, kamuolys skriejo pro šalį. 14 min. iš 30 metrų smūgiavo J. Kendyšas, kamuolys skriejo pro šalį.

15 min. J. Kendyšas dešiniu kraštu įsiveržė į baudos aikštelę ir spaudžamas gynėjo bandė įmušti, bet kamuolį atrėmė vartininkas.

27 min. šansą turėjo svečiai, tačiau smūgiuoti nepavyko I. Sadiq ir S. Hrstičiui.

28 min. M. Oyewusi smūgį iš dešinio krašto atrėmė vartininkas.

33 min. netikslus buvo varžovų smūgis iš toli.

36 min. galva po kampinio pro šalį mušė J. Kendyšas.

38 min. varžovai išsiveržė į priekį. Po reido kairiu kraštu M. Rygaardas smūgiavo iš 18 metrų, kamuolį atrėmė E. Gertmonas tačiau pirmasis prie jo suskubęs S. Hrstičius pasiuntė kamuolį į vartus.

44 min. pavojingas buvo svečių smūgis galva po kampinio.

45 min. smūgiuoti baudos aikštelėje nepavyko P. Golubickui, o netrukus atakai tęsiantis N. Gorobsovas iš toli mušė šalia vartų.

47 min. krito antrasis įvartis. Po perdavimo iš kairio krašto E. Gertmonas nesugavo kamuolį, jį smūgiavo I. Sadiq, kamuolys atšoko S. Hrstičiui ir šiam beliko įmušti iš arti.

54 min. E. Gertmonas atrėmė pavojingą S. Hrstičiaus smūgį kulnu.

56 min. netikslus buvo M. Paveličiaus smūgis iš toli. 59 min. iš kairio krašto netiksliai mušė M. Miličkovičius.

66 min. netiksliai iš toli smūgiavo N. Gorobsovas.

70 min. po atakos baudos aikštelės prieigose S. Hrstičius atmetė kamuolį M. Rygaardui ir šis tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

76 min. po M. Oyewusi perdavimo iš baudos aikštelės prieigų smūgiavo J. Kendyšas, bet kamuolį sugavo vartininkas.

86 min. įvartį pelnė ir žalgiriečiai. Tiksliu smūgiu iš dešinio kraštp pasižymėjo N. Hnidas.

88 min. įsiveržęs į baudos aikštelę šansą turėjo M. Oyewusi, bet jam smūgis nepavyko.

Atsakomosios komandų rungtynės vyks po savaitės Švedijoje.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sekmadienį Lietuvos čempionate namuose prieš Kauno rajono „Hegelmann“.