Savaitės klausimas

APKLAUSA: Kaip vertinate siūlymą Šiaurinę gatvę tiesti tunelyje?

Niekaip nenurimstanti asociacija „Vilniaus metro sąjūdis“ vis bando kelti metro idėją. Nors dauguma pasiūlymų taip ir liko tik pasiūlymais, štai dar vienas, kuriame siūloma planuojamą Šiaurinę gatvę tiesti tunelyje ir aišku kartu su metro.

Šiaurinės gatvės statybos galimi du techniniai sprendimai: statyti kaip Vakarinį aplinkkelį iš karto su estakadomis ir viadukais arba tunelyje, žemės paviršių paliekant laisvą socialinei infrastruktūrai vystyti.

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate siūlymą Šiaurinę gatvę tiesti tunelyje?

 

Kaip vertinate siūlymą Šiaurinę gatvę tiesti tunelyje?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zigmas
Zigmas
2 metus

Pinigų švaistymas …

Liberalas
Liberalas
2 metus

Kaip smagu kalbėti apie dalykus, kurie beveik neįgyvendinami Lietuvoje. Visiems turėtų pasirodyti, kad lyg kažkas daroma, projektai “juda”, bet… Norisi palinkėti mažiau kalbų ir pigaus piaro, kuris jau nepralenda (žmonės tampa protingesni), bet daugiau darbų ir rezultatų! Nors viaduką virš miško nutieskite, bet darykite ir spręskite laikų problemas.

Frontas
Frontas
2 metus

Kol jie čia įgyvendins pilnavertį aplinkkelį ir tas didžiąsias gatves atskirais etapais, kurie nuo rytinio iki vakarinio truko n+k metų, tai baigus naują mazgą, reikės perdaryti prieš tai statytą, nes per 6-8 metus pasikeičia ir srautai, ir visą kitą, kas nebeatitinka realijų.
Tegu ima Lukašenkos pvz., kaip 220 km aplinkkelis aplink Minską buvo nutiestas per 2 metus, tada jis turi reikšmę ir atlieka savo funkciją.

Strazdas
Strazdas
2 metus

Šitas siūlymas yra visiškai neadekvatus, bet metro asociacija nori kad samdytu jų tunelių kasimo įmonę tai ir siūlo tokias nesąmones.

PINIGAI
PINIGAI
2 metus

PAPRASTAS KLAUSIMAS O UZ KIENO PINIGUS TAI NORIMA DARYTI ?????????? JEI UZ VILNIAUS MIESTO KUR VISOS BE ISIMTIES GATVES YRA KAIP PO KARO KUR 99 % DAUGIABUCIU NERENOVUOTI KUR KIEMAI NUSNERKSTI O MOKYKLOS IR DARZELIAI KAIP SOVIETINIAIS LAIKAIS MANYCIAU KIEK MASTANTIS SUSIDELIOTU PRIORITETUS….

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button