Savaitės klausimas

APKLAUSA: Ar ketinate skiepytis nuo COVID-19?

Pirmieji Lietuvos ligoninių darbuotojai sekmadienio rytą buvo paskiepyti vakcina nuo koronaviruso.

Skiepijimas  „BioNTech“ ir „Pfizer“ sukurta COVID-19 vakcina šiomis dienomis prasideda visoje Europos Sąjungoje.

Vilniuje pirmoji vakcina teko Santaros klinikų Infekcinių ligų centro slaugytojai Nijolei Ramonaitei. Tuo pat metu vakcinacija prasidėjo ir dar keturiose šalies ligoninėse.

 

Norime paklausti jūsų, ar ketinate skiepytis nuo COVID-19?

Ar ketinate skiepytis nuo COVID-19?

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
79 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Algis
Algis
4 mėnesius

Skiepytis beprasmiška, nes virusas jau mutavo, plinta nauja atmaina. Bus kaip su gripu – pasiskiepiji, o vėliau paaiškėja, kad plinta kita viruso atmaina.

Darude
Darude
4 mėnesius

Kuo daugiau karantinu, tuo silpnesne ekonomika ir zmoniu sveikata, kuo silpnesne ekonomika, tuo silpnesne sveikatos apsauga, kuo silpnesne sveikatos apsauga, tuo blogesne ir zmoniu sveikata. Apie viska pagalvota?

Raitelis
Raitelis
4 mėnesius

Man tiesiog įdomu visi tie kurie bujoja prieš skiepus, kokie jūsų realūs argumentai, kadangi kol kas viska kas yra šnekama, toks jausmas, kad iš conspiracy kanalu ar kiguolio skverno traukiama. Kas patvirtina jūsų faktus, ar random youtube video pažiūrėję bliaunate kad čia išmirsite? Dar vienas dalykas, kai perkate vaistus kalvarkėse ar kitam turguje iš po prekystalio , tada šitie jau rėkia, kad zjbs, geriau nei vaistinėse, nes jūs vieninteliai žinot “kas yra geriausia” o kvalifikuoti medikai nusišneka, landsbergiai su žydais nori užimti pasaulį, 5g kepina smegenis o žemė jums visada plokščia.

Valentina
Valentina
4 mėnesius
Atsakinėti į  Raitelis

Jai persirgo puse Lietuvos covidu tai jems skepitis nereikia ,to labiau jis mutoja tai reiskia kad vakcina pries ji nulio vietoi o dar jos nepraejusios tikru testu,dabar eina bandimai ant zmoniu ir tiek,eina kova tarb dveju galiunu Amerikos ir Russijos kas isleis aceit geresne vakcina

Area51
Area51
4 mėnesius
Atsakinėti į  Valentina

Visų pirmą Lietuvoje šiuo metu gyvena 2,7 milijono gyventojų. Iš viso šiuo metu užfuksuota 167 000 atvejų. Pasveiko 104 000 žmonių. Iš viso persirgo mažiau nei 4% Lietuvos gyventojų. Tai apie kokią “pusę Lietuvos” galima išvis fantazuot? Aišku, atvejų ir pasveikimų yra daugiau, nei pavyko užfiksuot, bet net jei ir tarkim padvigubintume pasveikusiųjų skaičių – gautume varganus 7-8%. Ir apie kokį dar “kas greičiau sukurs vakciną” karą tarp US ir Rusijos kalbama? Kai pagrindinės įmonės kurių vakciną šiuo metu naudojam yra sukurta šalia pat, Europoje? Sąmokslo teorijų ieškot lengva, bet vardan “spalvingesnio” ir matyt labiau intriguojančio gyvenimo viešai kliedėt yra… Skaityti daugiau

VU studentas
VU studentas
4 mėnesius

Norėsiu skiepysiuos, norėsiu ne. Mano pasirinkimas. Konstitucija yra tokia. Kam tai nepatinka? Ne jūsų reikalas – jūs skiepykites ir būkit sveiki, aš jeigu susirgsiu, tai jūsų gi neužkrėsiu, ko čia mykiat tada. Gyvenkit savo gyvenimą ir džiaukitės, kad galit skiepytis, ir mums čia nekiškit savo neapykantos. Asmeniškai mano šeima yra nukentėjusi, kai pasiskiepjo, tad ačiū – antrą kartą ant to paties grėblio nelipsim.

Raitelis
Raitelis
4 mėnesius
Atsakinėti į  VU studentas

Nes jei tokiu kaip tu bus dauguma visuomenės imuninetas nesusidarys ir toliau žmonės bei smulkieji verslai sedėsim karantinuose, kai vu studentui gal tai turėtu būti aišku ar nelabai ?

rimantas
rimantas
4 mėnesius
Atsakinėti į  VU studentas

reto bukomo žmogus. Jūsų šeima gal nukentėjo ir nuo peilio, tai nebepjaustykite duonos, nes vienas iš šimto tūkstančių nukentėjo. Gimdymo traumos ligoninėje irgi galimos, tai ir vaiksu gimdykite veterinarijos klinikose.

tralialia
tralialia
4 mėnesius
  • TIKRAI NESISKIEPYSIU. Trūksta pasirinkimo galimybės “Abejoju, bet greičiausiai nesiskiepysiu” Kodėl? Jūsų apklausa, MIV, eilinė manipuliacija!
Rokas
Rokas
4 mėnesius
Atsakinėti į  tralialia

Gal tu savo bukomo ant visos Lietuvos nedemonstruok. Nesiskiepyk ir pasimirk mažiau pašalpinių liks. O pasirinkimą turi, gali skiepytis Sputniku, manau tau pats tas vodkės į veną susileisti.

tralialia
tralialia
4 mėnesius
Atsakinėti į  Rokas

Rokai, o jūs labai “mandagus” ir “tolerantiškas”??? Pagal ne fake apklausas kaip ši, turbūt tas santykis norinčių ir nelaukiančių vakcinos yra 50/50, jeigu ne dar daugiau tų, vadinamų, “antivakserių”. Taigi, daugiau nei pusė Lietuvos. Gaila, aišku, su žuvies smegenimis to nesuprast…Jums gi niekas netrukdo gauti tą išsvajotą eskperimentinės vakcinos dozę, būti tais didvyriais t.y. bandomaisiais triušiais. Mes tikrai jus prisiminsim ir geruoju minėsim, nes kažkas juk turi būti savanoriu 😀 Genocidas nenueis veltui, nebegalėsit daugintis ir tai yra gerai iš vienos pusės žiūrint 🙂

rimantas
rimantas
4 mėnesius
Atsakinėti į  tralialia

Tralialia- Panašu, kad pačio snegenys lygios Uspaskicho vandeliui 😀

Tralialia
Tralialia
4 mėnesius
Atsakinėti į  rimantas

Susiskiepink. Aš tau nedraudžiu, Rimantai. Palauksiu kol praeis 5 metai ir bus matyti, kas nutiko bandomosioms “pelytėms” 😉

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button