Teatras

MO ir „Vilnius City Opera“ kviečia prisiminti parodą ir žiūrėti operą namuose

Šių metų rudenį pristatę bendrą projektą ir atidarę parodą „Iš tos operos“, drauge su „Vilnius City Opera“ kvietėme lankytojus netradiciniu būdu pažinti operos pasaulį – atrasti jo užkulisius, geriau pažinti solistus ir iš arti apžiūrėti įspūdingas scenografų Dicko Birdo ir Marijaus Jacovskio dekoracijas, atsiduriant jų viduje. Šioje parodoje gerai pažįstamų VCO operų fragmentai atgijo naujais pavidalais, juos papildė dizainerio Juozo Statkevičiaus kostiumai, multimedijų menininko Rimo Sakalausko projekcijos ir senovine šlapio kolodijaus technika dirbančio fotografo Mindaugo Meškausko ferotipai.

Iš parodos apie operą – į operą ekranuose

Nors dėl pratęsto karantino parodos „Iš tos operos“ lankytojai jau negalės aplankyti, kviečiame ją atpažinti ir patirti kitaip – nusikelti į tikrąją operą ir pamatyti pilną jos pastatymą: scenografiją, ypatingus kostiumus, išgirsti operos solistus.

LRT mediatekoje galima pamatyti beveik visus per daugiau nei dešimtmetį sukurtus VCO spektaklius, todėl ieškantiems įkvepiančio kultūrinio turinio bei norintiems šventinį laikotarpį praleisti įdomiai ir prasmingai, parengėme operų sąrašą ir kviečiame atrasti stebuklingų akimirkų namuose.

 

Rekomenduoja pirmieji „bohemiečiai“

Patys pirmieji „bohemiečiai“, „Vilnius City Opera“ steigėjai ir ilgamečiai bendrakūrėjai – viena geriausių pasaulio operos solisčių Asmik Grigorian ir garsiausias Lietuvos dizaineris, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius – dalinasi įsimintiniausių VCO spektaklių rekomendacijomis.

Plačiau skaitykite ir žiūrėkite ČIA >

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button