Renginiai

Vingio parke – gyvūnų šventė (renginių programa)

Šiandien, rugpjūčio 1 dieną, vilniečiai ir miesto svečiai bei jų augintiniai kviečiami apsilankyti Vingio parke vyksiančioje šventėje, skirtoje gyvūnų mylėtojams bei visiems keturkojams. Atvykusiųjų lauks įvairios pramogos – nuo edukacinių paskaitų apie gyvūnų priežiūrą iki legendinių lenktynių su savo augintiniais.

Ne pelno siekianti organizacija „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (toliau – GGI) organizuoja savo aštuntąjį gimtadienį „GGI 8“, kuriame visi susirinkę galės ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir įgyti naujų žinių konsultuojantis su įvairių sričių specialistais, pasirengusiais atsakyti į visus iškilusius klausimus gyvūnų maisto, sveikatos bei priežiūros temomis.

Renginys vyks 12.00–17.00 val. Šiuo metu visų svečių lauks įvairios paskaitos, užsiėmimai ir žaidimai, prie kurių įgyvendinimo prisidės tiek renginio organizatoriai, tiek įmonės ir organizacijos, paskyrusios savo veiklą keturkojams draugams.

 

Viso renginio metu svečiai galės nemokamai konsultuotis su veterinarijos ir mitybos specialistais iš klinikos „PetCity Lietuva“ bei pasverti savo augintinius. Taip pat jų atstovai skaitys pranešimą tema „Keturkojų mityba“ bei „PetCity“ klinikos veterinarijos gydytojas pristatys itin naudingą paskaitą – „Erkės. Pavojai ir profilaktika“.

„Labai laukiame savo 8-ojo gimtadienio, kuriame ne tik švęsime, bet ir tarsime didelį ačiū savo ištikimiems draugams – gyvūnų mylėtojams, pagalbos ranką ištiesusioms organizacijoms ir visiems gyvūnams, dėl kurių mes ir esame. Tikimės, kad mūsų susirinks labai daug – laukiami ir nauji veidai, nes keturkojų ir dvikojų draugų mums niekada nebus per daug“, – apie artėjantį renginį atsiliepia GGI įkūrėja Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Renginio programa

12.00 val. Renginio atidarymas.
12.15 val. Paskaita „Erkės. Pavojai ir profilaktika“ (Pristato „PetCity Lietuva“ klinika).
13.00 val. Paskaita „Keturkojo mityba“.
13.45 val. Paskaita „Kas yra šuo, kaip jis mato, kaip uodžia? Kaip vyksta atranka į tarnybą?“ (Pristato LR muitinės visuomenės informavimo specialistas Artūras Zaleckas).
14.30 val. „GGI lenktynės su šunimi“ (Vedėja Kamilė Sakalauskaitė).
15.45 val. Paskaita „Gyvūno palikimas viešbutyje. Mitai ir tiesa“ (Pristato gyvūnų viešbutis „Four Paws“).
16.15 val. Lenktynių apdovanojimai.
16.30 val. Gimtadienio tortas.
17.00 val. Renginio uždarymas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button