Gruodžio 11 d. – bendrosios prevencijos priemonė „Nepaslysk“, kurią Hoptrans ledo arenoje ir Vilniaus oro uoste kartu su partneriais vykdys sostinės policija. Šia priemone siekiama užtikrinti visuomenės saugumą dėl šventiniu laikotarpiu dažniausiai daromų nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų, pastaruoju metu itin padažnėjusių sukčiavimo atvejų, neatsargaus elgesio naudojant pirotechnikos priemones.

Vilniaus apskrities policija kartu su partneriais – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriumi, VšĮ Greitosios medicinos pagalbos stotimi ir Moterų informacijos centru, vykdančiu specializuotos kompleksinės pagalbos centro funkcijas, – kviečia visus šeštadienį į Hoptrans ledo arenoje ir Vilniaus oro uoste organizuojamą bendrosios prevencijos priemonę „NEPASLYSK“.

Nuo 12 val. iki 17 val. čiuožykloje (prie Baltojo tilto) policijos pareigūnai kartu su soc. partneriais teiks prevencinio pobūdžio informaciją, kaip apsisaugoti ir netapti sukčiavimų bei šventiniu laikotarpiu dažniausiai daromų nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų aukomis (dėl turtinių nusikaltimų/nusižengimų, smurto artimoje aplinkoje atvejų, viešosios tvarkos pažeidimų). Taip pat bus teikiama informacija, kaip saugiai naudoti pirotechnikos priemones bei kaip suteikti pirmąją med. pagalbą atsitikus nelaimingam atsitikimui.

Nuo 11 val. iki 16 val. oro uoste, Rodūnios kel. 10A, policijos pareigūnai kartu su Moterų informacijos centro atstovais teiks prevencinio pobūdžio informaciją apie smurto artimoje aplinkoje atvejus, atsakomybę ir teikiamą pagalbą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.