Renginiai

Vasaros palydos be streso Vingio parke

Paskutinę vasaros dieną atvykti į Vingio parką kviečiami visi, norintys laiką praleisti aktyviai, atsipalaidavus ir… juokiantis. Renginio lankytojai galės nemokamai išmėginti jogos užsiėmimus, energinguosius Afrikos būgnus, mėgautis žmogaus orkestro Daumanto Lukošiūno koncertu, taip pat prisijungti prie naujo rekordo – masiškiausios juoko jogos pamokos.

„Nuolatinė įtampa, didėjantis darbų ir atsakomybių krūvis, keliai, pilni suirzusių ir sutrikusių vairuotojų, trumpesnės dienos ir saulės spindulių trūkumas – visa tai ne vienam kelia ne tik nerimą, bet ir chronišką stresą. Ne veltui stresas specialistų jau krikštijamas XXI a. epidemija, o pervargę darbe jaučiasi net pusė Lietuvos gyventojų. Tai jau nebe asmeninis, bet visos visuomenės rūpestis. Todėl šiais metais ir ėmėmės įgyvendinti kampaniją „BTA Be streso“, kurią vainikuos gerų emocijų ir energijos kupina diena be rūpesčių ir streso“, – sako BTA draudimo Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovas Boris Kuzmas.

Juoko jogos rekordas 

BTA užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa atskleidė, kad net 90 proc. Lietuvos gyventojų dažnai patiria stresą darbe.

 

Kaip geriausią galimybę atsigauti nuo patiriamo streso šalies gyventojai įvardija bendravimą su artimaisiais, fizinį aktyvumą bei miegą. Vingio parke rugpjūčio 31 dieną bendrystės atmosferą kurs, gerą nuotaiką skleis ir visus stresui pasiduoti nenorinčius 13 val. sujungs masinė profesionalaus trenerio Stepo Šafranausko vedama juoko jogos pamoka, kurioje bus siekiama Lietuvos rekordo.

„Norint atsispirti stresui svarbu rasti laiko atsipalaiduoti, įsiklausyti į save, judėti ir daug juoktis. Ši idėja mus ir paskatino sujungti visa tai ir siekti masiškiausios juoko jogos pamokos rekordo, kurį oficialiai fiksuos agentūra „Factum“. Tikimės, kad taip ne tik pasikrausime gerų emocijų, išmoksime išsklaidyti įtampą ir niūrią nuotaiką, bet ir pateksime į Lietuvos rekordų knygą“, – sako B.Kuzmas.

Visi norintys tapti rekordo dalimi kviečiami rugpjūčio 31-ą dieną 13 val. drąsiai jungtis, pasikviesti draugus ar artimuosius.

 

Pamoką vesiantis juoko jogos pradininkas Lietuvoje Stepas Šafranauskas sako, kad juoko jogos užsiėmimai ypatingi tuo, jog juose niekas nieko nejuokina, bet dalyviai pratrūksta nuoširdžiu vidiniu juoku.

„Smagiausiai tai, kad šių užsiėmimų metu juokiamasi ne todėl, kad įvyksta, parodoma ar pasakoma kažkas juokingo. Grynas juokas kyla tiesiog iš smagumo, gerų vidinių emocijų, kurias paskatina ir sustiprina specialūs pratimai. Tikiuosi pavyks pažadinti tikrą vidinio, nevaržomo juoko ir geros energijos pliūpsnį. Nebijokite, tam nereikia specialaus fizinio pasirengimo ar pasiruošimo – prisijungti gali visi: ir šeimos su vaikais, ir vyresnio amžiaus žmonės. Svarbiausia – noras išbandyti kažką naujo ir gera nuotaika“, – apie planuojamą rekordą pasakoja S.Šafranauskas.

Energingi Afrikos būgnų ritmai

Vingio parke laukiami visi, norintys išbandyti kažką naujo, atsipalaiduoti. Pasirinkti galima iš įvairių veiklų: nuo zumba-fitness užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių iki tiesiog jaukaus pikniko parke ar užvedančių Afrikos būgnų ritmų.

 

„Yra tokių atsipalaidavimo metodų, kuriuos išmėginę bei atradę dar tikrai ne visi. Pavyzdžiui, garsų terapija. „Kultūros naktį“ visus kvietėme į Valdovų rūmuose vykusį gongų terapijos seansą, o štai dieną be streso pakviesime išbandyti ir afrikietiškus būgnus – energingą ir ritmingą veiklą. Kartu išgausime ir pajausime bendrą ritmą, turėsime progos įsitikinti, kad tai ne tik išvalo mintis, bet ir suteikia energijos, įkvepia“, – sako B.Kuzmas.

Renginio programa:

12.00 – 12:15 val. Renginio pristatymas

 

12.15 – 13.00 val. Afrikos būgnai „muzikos terapija“

13.00 – 13.30 val. Registracija rekordui

13.30 – 14.15 val. Juoko joga: masiškiausios juoko pamokos rekordo fiksavimas

 

14.15 – 14.30 val. Pertrauka

14.30 – 15.20 val. Zumbos treniruotė 

15.20 – 15.45 val. Pertrauka

15.45 – 16.30 val. Daumanto Lukošiūno (žmogaus orkestro) koncertas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button