Renginiai

Tarp spalvingų „Amerikietiškų atostogų Vilniuje“ renginių – JAV nepriklausomybės dienai skirtas paradas

Penktadienį su havajietišku vakarėliu startavusios „Amerikietiškos atostogos“ tęsis iki sekmadienio vakaro. Kol kelionių į tolimesnius kraštus tenka palūkėti, amerikietiškų įspūdžių kviečia pasisemti Vilnius, parengęs programą, kurioje – ne tik amerikietiška muzika, maistas, bet ir smagi JAV Nepriklausomybės dienos šventė. 

Šiandien, liepos 4-ąją, JAV Nepriklausomybės dieną, įvyko vienas įspūdingiausių savaitgalio renginių – Gedimino prospektu nuo Seimo rūmų vyko paradas, kuriame plevėsavo 244 JAV vėliavos, tai yra tiek, kiek nepriklausomybės metų skaičiuoja JAV. Parade dalyvavo amerikiečių ir lietuvių kariai, savanoriai ir JAV įmonių ir organizacijų atstovai. Į šventę pakvietė „American Chamber of Commerce“ asociacija, o  ypatingą atmosferą sukūrė Lietuvos kariuomenės orkestras. 

Nuotrauka: Evaldo Čingos

Kitos, dar laukiančios, šios dienos „Amerikietiškų atostogų Vilniuje“ veiklos – „Go Vilnius“ svetainėje.

 

Paskutinę „Amerikietiškų atostogų“ dieną, sekmadienį, bus galima pradėti nuo 10 val. startuosiančių beisbolo pamokų Gedimino prospekte, po jų čia pat Lukiškių aikštėje užkąsti amerikietiško gatvės maisto ir kartu su mažaisiais pasižiūrėti amerikietiškų animacinių filmų. 

Nuo 12 val. vaikai Lukiškių aikštėje bus kviečiami dalyvauti tapytojo Sauliaus Dastiko kūrybinėse dirbtuvėse. Vaikai tapys paveikslus ant didžiulės drobės – pieš JAV vėliavos spalvomis.

Amerikietiško gatvės maisto bus galima paragauti ir Pylimo g. skvere šalia „Paviljono“. 

 

Visą dieną vyks orientacinis žaidimas „Amerikietiška svajonė Vilniuje“, vyks teminės ekskursijos su gidais. Visa „Amerikietiškų atostogų Vilniuje“ programa – čia 

Vilniaus miesto savivaldybės ir „Go Vilnius“ paskelbta kampanija „Atostogos Vilniuje“ kviečia Lietuvos gyventojus apkeliauti pasaulį per septynis savaitgalius. Kas antrą vasaros savaitgalį nuo birželio pradžios Vilnius virsta vis kita šalimi. Egzotiškų atostogų nuotaiką mieste kurs septynių keliautojų itin pamėgtų šalių kultūros – pradedant Italija, tuomet Indija, JAV, Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir Japonija. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti www.atostogosvilniuje.lt.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnietis
Vilnietis
11 mėnesius

Vatnikams, matyt, liko vienintelis uždarbis – rašyti prieš Lietuvą ir jos sąjungininkus bjaurius komentarus. Kaip žiurkės lenda į visus portalus.

Paskutinį kartą redaguota 11 mėnesius (Vilnietis)
Alytaus
Alytaus
11 mėnesius

Tai esame viena iš Amerikos Valstijų ,, kada prisijungiame nebuvo nei referendumu ,,,,

Vilnietis
Vilnietis
11 mėnesius

Gėda prieš visa pasauli

Simon
Simon
11 mėnesius

Be amerikos nebutu ir lietuvos

Rolandas
Rolandas
11 mėnesius

Malonu matyti. Amerika visdėlto yra stipriausiais Lietuvos draugas.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button