Renginiai

Sostinės dienose tęsiasi mažoji Knygų mugė

Knygų aikštė, pirmąkart vykstantis jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos narių leidyklų renginys, vakar sukvietė skaitytojus į pokalbius po liepa, į susitikimus Autografų kavinėje ir į įdomius pašnekesius apie knygas.

Įsikūrusi nuostabiausioje Vilniaus vietoje, prie Katedros, ir likusias dvi Sostinės dienas Knygų aikštė bus literatūriniu orientyru ne tik rašantiems ir skaitantiems, bet ir dar tik atrandantiems knygas. Visi vilniečiai ir Vilniaus svečiai laukiami šeštadienį ir sekmadienį nuo 10 val. Čia pasitiks šypsenos ir gera nuotaika.

Pirmosios dienos popietę susirinkusieji klausėsi istorijų ne tik apie jau išleistas knygas, bet ir ištraukų iš būsimų knygų, vaikai turėjo galimybę susitikti ir nusifotografuoti su savo mėgstamiausiais autoriais ir knygų herojais. Šiandien nuo 11 val. laukia kūrybinės dirbtuvėlės vaikams ir susitikimai su mylimais rašytojais: Violeta Palčinskaite, Selemonu Paltanavičiumi, Tomu Dirgėla, Justinu Žilinsku. Popietę lauks pokalbiai po liepa su Jurga Tumasonyte, Egle Aukštakalnyte-Hansen, Goda Palekaite, Sauliumi Šalteniu, Rasa Antanavičiūte, Antanu A. Jonynu. Ir žinoma, didžiausia knygų įvairovė: net 27 leidyklos po vienu stogu.

 

Didžioji dalis renginių yra verčiami į gestų kalbą. Erdvė didelė, joje jauku ir dieną, ir vakare, visi renginiai vyksta gryname ore, laikomasi atstumų ir paviljone dėvimos kaukės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button