Renginiai

Šeštadienį po metų pertraukos grižta Muziejų naktis (renginių programa Vilniuje)

Lietuvos muziejai 2021 m. liepos 3 d. (šeštadienį) po metų pertraukos ištikimiausius muziejų lankytojus vėl kviečia į akciją „Muziejų naktis Lietuvoje“. Europos muziejų nakties renginiai pirmąjį liepos šeštadienį šurmuliuos visoje Europoje. Renginio organizatorius – Prancūzijos kultūros ministerija – jau septynioliktą kartą pakvietė muziejus  lankytojams iki vidurnakčio atverti duris nemokamai, laikantis šalies epidemiologinės situacijos reikalavimų. 2020 m. renginiai vyko tik internetinėje erdvėje.

Šiais metais beveik 30 muziejų visoje Lietuvoje pakvies lankytojus į vakarinius-naktinius renginius, kur jų lauks įvairios pramogos, staigmenos, teminės ekskursijos, diskusijos, paskaitos, parodų pristatymai, kino filmų peržiūros ir kt..

Tarptautinės muziejų bendruomenės akcijos „Europos muziejų naktis“ tikslas – atverti muziejų duris lankytojams neįprastu metu ir įvairiomis kultūrinės edukacijos formomis supažindinti visuomenę su muziejų kolekcijomis.

 

Jau šešioliktus metus į akciją įsitraukia ir Lietuvos muziejai. Muziejų nakties akcijoje dalyvaujančių muziejų lankymas bei dalyvavimas jų organizuojamuose renginiuose yra nemokamas. Kasmet Muziejų nakties akcijos metu muziejuose ir renginiuose sulaukdavo tūkstančių svečių. Mielo jų šurmulio išsiilgę muziejininkai šiemet yra pasirengę saugiai ir svetingai pasitikti visus lankytojus.

Visa informacija apie Muziejų nakties Lietuvoje renginius yra skelbiama internetiniame puslapyje: www.muziejunaktis.lt/renginiai

Renginių programa Vilniuje

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
31 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button