Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (52-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (gruodžio 27 d. – gruodžio 29 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. PŪKUOTA KALĖDINĖ EISENA

Kur? Katedros aikštėje Kada? Gruodžio 28 d. (šeštadienis) 11:30 val.

Kaip ir kasmet, visus pūkių savininkus bei mylėtojus kviečiame papuošti miestą! susirinkime kasmetinei Kalėdinei eisenai. pasipuošę Kalėdine atributika ir ja padabinę savo pūkius pražygiuosime miesto centru ir dovanosime miestui šypseną bei gerą nuotaiką.

 

2. Nemokamas muziejų lankymas

Kur? Muziejai Kada? Gruodžio 29 d. (sekmadienis)

Šiais metais net 12 kartų Lietuvos nacionalinį muziejų ir jo padalinius bus galima aplankyti nemokamai. Tokia proga galima pasinaudoti paskutinį mėnesio sekmadienį. Tuomet dirbs visi Lietuvos nacionalinio muziejaus padaliniai, tad nepraleiskite progos apsilankyti paskutinį kartą.

3. MO KALĖDOS SU GIEDRE

Kur? MO muziejai Kada? Gruodžio 27 d. (penktadienis) 20:00 val.

 

Į pop-elektronikos sceną sugrįžusi dainininkė ir dainų autorė GIEDRĖ MO Kalėdoms ruošia ypatingą programą. Savitas ir puikiai pažįstamas GIEDRĖS balsas mus sugrąžins į 90-uosius!

Ar vis dar niūniuojate bei prisiminate „Empti“ ir „Pieno lazerių“ dainas? „Pabandyk”, „Gera mylėtis”, „Muzika” arba „Dėmesio”? Subtilus ir „giedriškas“ balsas neleis jums jų pamiršti. Pažadame jas visas ir dar daugiau! MO Kalėdų muzikinę programą Giedrė papildys ir naujomis dainomis iš savo antrojo solinio albumo „Nuolat pildoma“.

Nuotr.: Norbert Tukaj

4. NEsuklastotos Kalėdos Muitinės muziejuje

Kur? Muitinės muziejus Kada? Gruodžio 29 d. (sekmadienis)

 

Gruodžio 29 d. (sekmadienį) kviečiame atvykti į Muitinės muziejų ir sužinoti apie Lietuvos muitinės darbą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos srityje.

Muitinės muziejus lankytojams bus atviras 9–17 valandomis. Apsilankymas, edukacijos ir konsultacijos – visos pramogos bus nemokamos.

Visą dieną muziejuje dirbs Lietuvos muitinės intelektinės nuosavybės srityje dirbančios ekspertės, kurios kalbės apie savo darbo niuansus, pristatys klastočių daromą žalą bei kvies apie tai padiskutuoti.

 
Muitinės muziejus
Nuotr.: Muitinės muziejus

5. LOW AIR PŪGA

Kur? Įvairios vietos Kada? Gruodžio 27-29 d.

Vilniaus miesto šokio teatro Low Air žiemos mini šokio festivalis PŪGA. Gruodžio 27-28 d. sostinėje nemokami judesio užsiėmimai suaugusiems, jaunųjų kūrėjų darbų pristatymas ir geriausi, Auksiniais scenos kryžiais įvertinti, šokio spektakliai.

6. ŠVENTINIS KONCERTŲ CIKLAS KALĖDOS VALDOVŲ RŪMUOSE 2019

Kur? Valdovų rūmai Kada? Gruodžio 27-31 d.

 

Paskutinę metų savaitę Kalėdos įžengs ir į LDK valdovų rūmus. Penkis vakarus Didžiojoje renesansinėje menėje skambės įvairių žanrų muzika, atliekama pripažintų artistų ir kolektyvų.

7. ADVENTO IR ŠV. KALĖDŲ VARGONŲ KONCERTAI „VOX ORGANI CATHEDRALIS“

Kur? Arkikatedra bazilika Kada? Gruodžio 27-31 d.

Vilniečiai bei miesto svečiai maloniai kviečiami į Advento ir šv. Kalėdų vargoninės muzikos koncertus Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Kiekvienas ciklo koncertas – reta proga pasiklausyti gražiausių vargoninių kūrinių iš viso pasaulio adventinės ir kalėdinės muzikos lobyno.

Šiais metais nuo gruodžio 5 iki 31 dienos nuskambės 7 trumpieji vidudienio koncertai, o gruodžio 29-ąją, paskutinį metų sekmadienį – valandos trukmės vargonų rečitalis.

8. ILGASIS PENKTADIENIS BAŽNYTINIO PAVELDO MUZIEJUJE

Kur? Bažnytinio paveldo muziejus Kada? Gruodžio 27 d. (penktadienis) 18:00 val.

Bažnytinio paveldo muziejuje paskutinį mėnesio penktadienį vyksta specialios vakarinės ekskursijos!

Gruodžio 27 d. 18 val. kviečiame aplankyti muziejaus gyvavimo 10-mečio proga atidarytą naują pastovią ekspoziciją „Dangaus miestas. Vilniaus vienuolijų palikimas Bažnytinio paveldo muziejaus rinkiniuose“, pristatančią septyniolikos Vilniaus vienuolijų istoriją ir meno vertybes: nuo pirmųjų XIV a. įsikūrusių vienuolijų – pranciškonų ir dominikonų – iki XVIII a. vid. į sostinę atvykusių šaričių.

9. KRISTUPO KALĖDOS 2019

Kur? Bažnytinio paveldo muziejus Kada? Gruodžio 28-30 d.

Eglutė, mandarinai, imbieriniai sausainiai, cinamonas, vanilė… Ar užuodžiate šventes?

Net iki ausų panirusius į rutiną, šis kvapų mišinys tarsi stebuklingas eliksyras pažadina iš automatinio režimo ir panardina į džiugaus laukimo būseną.

Laukti galima galybės dalykų – sniego už lango, neskubraus pasivaikščiojimo miške, kvapą atimančio sniego mūšio, nuo artimųjų šurmulio atgijusių namų, kelionės į svajonių šalį, mielų susitikimų…

O mes laukiame jūsų „Kristupo Kalėdų“ koncertuose – šviesiuose, jaukiuose, atrinktuose su meile, dėmesiu ir tikėjimu, jog jie įsuks jus į šventinį muzikos siautulį!

10. Magiškas Hario Poterio ir spragtuko pasaulis

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Gruodžio 29 d. (sekmadienis) 19:00 val.

Pasisvečiuokite stebuklų kupiname pasaulyje, kuriame susitinka Haris Poteris ir užburtasis princas Spragtukas!

Įspūdingo muzikos ir šviesų spektaklio metu, sunku patikėti, jog esate Šv. Kotrynos bažnyčioje o ne paslaptingoje girioje, puošnioje rūmų menėje ar keistų būtybių pilnoje palėpėje…

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button