MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (51-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (gruodžio 21 d. – gruodžio 23 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. „UPTOWN CHRISTMAS: PASKUTINĖS MINUTĖS MUGĖ“

Kur? Loftas Kada? Gruodžio 21-23 d.

Jau penktus metus vyksianti Kalėdinė mugė tradicijų nelaužo ir vilniečius bei miesto svečius į prieššventinį laikotarpį kvies žiūrėti džiugiai ir be rūpesčių. „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ visų lauks šimtai dovanų, turinčių ką papasakoti.

Įdomiausi Lietuvių dizaino kūrėjai, vienetiniai ir originalūs jų kūriniai – drabužiai, aksesuarai, interjero detalės ir juvelyrika. Dovanos smaližiams ir gurmanams, melomanams ir kolekcionieriams. Šeimai, draugams, mylimiesiems ar bendradarbiams. Ir mažiems, ir dideliems.

Uptown Christmas

2. Dizaino skveras

Kur? V. Kudirkos aikštė Kada? Gruodžio 18-23 d.

Jau trečius metus iš eilės Kalėdos sostinėje neįsivaizduojamos be Dizaino skvero – nuo rytdienos Vinco Kudirkos aikštėje  susiburs daugiau kaip 100 perspektyviausių dizainerių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Kasmet augantis mados ir dizaino renginys šiais metais žada vėl nustebinti unikaliais kūriniais ir šimtais originalių dovanų idėjų. Kalėdiniame Dizaino skvere šiais metais dalyvaus ypač daug naujosios kartos kūrėjų.

3. TARPTAUTINĖ ŠUNŲ IR KAČIŲ PARODA

Kur? Litexpo  Kada? Gruodžio 21-23 d.

Gruodžio 21-23 d. parodų ir kongresų centre Litexpo vyks tarptautinės šunų ir kačių parodos.

Tarptautinėse šunų parodose „Litexpo taurė 2018“, „Vilniaus žiema 2018“ ir „Kalėdų taurė 2018“, kurias organizuoja Lietuvos kinologų draugija, varžysis daugiau kaip 1700 šunų iš įvairių Europos šalių.

Tarptautinė kačių paroda vyks gruodžio 22-23 d., šeštadienį ir sekmadienį. Organizatoriai –  Tarptautinė felinologų asociacija „Alpha Catum“.

4. ŠV. STOTIS: NEPRIKLAUSOMAS KALĖDŲ MIESTELIS

Kur? Stotis Kada? Gruodžio 21-23 d.

Daugiau nei visam gruodžio mėnesiui Vilniaus geležinkelio stoties teritoriją okupuoja nepriklausomas Kalėdų miestelis ir įveda čia savo šventinę komendanto valandą. Vedami tikėjimo bendruomene, eksperimentinio požiūrio į gastronomiją ir kultūrą savo veikla mes permušime industrinį traukinių dundėjimą!

Nuotrauka: Sauliaus Žiūros

5. TARPTAUTINĖ TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ DIENA

Kur? Įvairios vietos Kada? Gruodžio 17-21d.

Trumpiausią metų dieną – gruodžio 21-ąją – Europos kino bendruomenė švenčia Tarptautinę trumpametražių filmų dieną. Minėdama šią šventę, lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kartu su Lietuvos ir užsienio partneriais jau antrus metus iš eilės organizuoja „Trumpa, bet diena“ renginių ciklą, kuriame pristato tris unikalias trumpo metro kino filmų programas: „Filmukai vaikams“, programa suaugusiems „WTF“ ir pripažintų lietuviškų filmų programa „Trumpametražiai Sidabrinės gervės laureatai“. Itin retai į kino teatrų repertuarus ir televizijų programas patenkančius trumpuosius filmus gruodžio 17-21 dienomis galės išvysti įvairaus amžiaus žiūrovai, filmai bus rodomi Vilniaus kino teatre „Pasaka“, Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bei per televizijos kanalą „LRT Plius“.

6. VIDUDIENIO VARGONŲ KONCERTAI „VOX ORGANI CATHEDRALIS“

Kur? Katedros aikštė Kada? Gruodžio 22 d. 12 val.

Vilniečiai bei miesto svečiai maloniai kviečiami į Advento ir šv. Kalėdų vargoninės muzikos koncertus Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Kiekvienas ciklo koncertas – reta proga pasiklausyti gražiausių vargoninių kūrinių iš viso pasaulio adventinės ir kalėdinės muzikos lobyno.

Vidudienio koncertai vyks ketvirtadieniais ir šeštadieniais nuo gruodžio 13 iki 29 dienos, o finalinis ciklo koncertas nuaidės paskutinę metų dieną – gruodžio 31-ąją, antradienį.

7. TELE BIM-BAM KALĖDINIS KONCERTAS

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Gruodžio 22 d. 12 val.

Dainavimo kolektyvas „Tele Bim-Bam“ kviečia į Kalėdinį koncertą visai šeimai. Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojantis kolektyvas surengs išskirtinį Kalėdinį pasirodymą. Kartu su „Tele Bim-Bam“ nariais dainuos ir Kalėdų Senelis.

„Mamos suknelė“, „Musė“, „Voras“, „Dinozauras“, „Tele Bim-Bam gatve“, „Tilili Tilili“, „Baltoji varnelė“, „Rytoj skrisime“ – šios ir kitos puikiai visiems žinomos dainos skambės šventiniame koncerte. Vadovė, kompozitorė ir režisierė Neringa Čereškevičienė koncerto metu ne tik pasirodys su „Tele Bim-Bam“ kolektyvu, bet ir po koncerto pabendraus su mažaisiais dalyviais. Prie Neringos prisijungs ir Kalėdų Senelis – tad laukia daug smagių akimirkų!

8. APSILANKYMAS JAPONIŠKAME SODE SU ŠALTINIU SEI SHIN EN

Kur? Japonų kultūros namai, T. Kosciuškos g. 26 Kada? Gruodžio 23 d. 11:00 val.

Kviečiame sekmadieniais nuo 11 iki 16 val. pasivaikščioti po Japonišką sodą su šaltiniu SEI SHIN En (“Tyros širdies”), pasėdėti pavėsinėje ir pasigėrėti šaltiniu ir jo čiurlenimu, augalais ir paukščiukų čiulbėjimu. Įėjimas nemokamas, bet būsime dėkingi už paramą sodui, kuri bus skirta sodo priežiūrai.

Taip pat, organizuojamos grupės (nuo 3 iki 12 žmonių) pasivaikščioti po sodą, apie kurį papasakosime daugiau, Apsilankysime Japonų kultūros namuose, kur susipažinsite su japonų tapyba ir kaligrafija, pamatysite nuotraukas iš sodo įrengimo ir susipažinsite su jo gimimo istorija. Pavaišinsime ir japoniška Matcha arbata, kurią galėsite pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu, bei papasakosime apie japonų arbatos ceremoniją. Orientacinė parama sodui už ekskursiją su arbatos ragavimu nuo vieno žmogaus 8 – 10 eur.. Trukmė – apie 1 -1.30 val.(priklausomai nuo žmonių skaičiaus). Dieną ir laiką galima derinti pasiskambinus telefonu 8 67715588, arba el. paštu info@seishinen.lt (Marija).

9. DANIŠKA KALĖDŲ PARODA

Kur? 14 HORSES brasserie, Didžioji g. 7 Kada? Gruodžio 21-24 d.

Lauksime Jūsų užsukant į mūsų jaukų kalėdinį turgelį, kur be kalėdinės muzikos ir puikios atmosferos, čia taip pat rasite įvairiausių daniškų skanėstų, galėsite paragauti kaštojo Glögg ar išgerti puodelį kavos. Žinoma, pagrindinis mūsų džiaugsmas šiame turgelyje – nuostabios daniškos eglės, jų šakos ir stilingi kalėdiniai papuošimai.

10. „GIMĘS ANT ŠIENO“

Kur? Kongresų rūmai Kada? Gruodžio 21 d. 18:00 val.

Muzikinis spektaklis „Gimęs ant šieno” – džiazo-pop kalėdinių giesmių aranžuotes, paslaptinga scenografija, puikūs solistai, visa tai prisidės prie unikalaus šventinio koncerto atmosferos, kuris nepaliks abejingų žiūrovų!

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

„Litexpo“ prasideda robotų paroda „Robotiada“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universitetas ruošiasi 440-ajam gimtadieniui: pagrindiniai renginiai

Made in Vilnius

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Donatas Andrijauskas

Lietuvos žvaigždės telkia jėgas, kad vaikai neskęstų

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika