Pristatome šio savaitgalio (spalio 1-3 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Vilniaus tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“

Kur? Įvairios vietos Kada? Iki spalio 15 d.

Šiemet teatro festivalis „Sirenos“ prasidės netikėtai ir žaismingai – spektakliu, kviečiančiu pasivažinėti dviračiu po Vilniaus senamiestį, o tada neaplenks ir didelių pastatymų išsiilgusių žiūrovų, kuriuos pakvies į teatrines sales, tarp jų – ir naujai atveriamą Lietuvos nacionalinio dramos teatro Naująją salę. Kaip ir kasmet, festivalio programa apims geriausių lietuviškų spektaklių pristatymą, užsienio teatro meistrų darbus bei netikėtą programą festivalio klube – koncertus, diskusijas, teatrinius pasivaikščiojimus. Festivalis vyks rugsėjo 15 – spalio 7 dienomis.

2. 5×5 Relay Run

Kur? Vingio parkas Kada? Spalio 2 d. (šeštadienis)

Ar jūsų įmonėje yra norinčių padaryti kažką įdomaus kartu, naujo ir susijusio su fiziniu aktyvumu? O gal tiesiog susiburti visiems po atostogų? Tuomet registruokitės į 5×5 Relay Run aplinkai draugišką miesto estafetinį bėgimą 5×5 Relay Run!

RUN IS FUN ir galime tą įrodyti: mūsų organizuojamuose estafetiniuose bėgimuose svarbu ne KIEK nubėgsi, bet KAIP ir KĄ paskatinsi judėti kartu. Todėl 5×5 Relay Run yra sukurtas kolegoms, bendraminčiams, bendradarbiams, draugams, kaimynams – visiems, kuriems gera būti kartu ir judėti. Negali bėgti? Ne bėda – įrengsime trasą ir ėjikams, kad judėti ir bendrauti galėtų kuo daugiau žmonių, pagal savo norus ir galimybes.

3. Rudens Būsto mugė

Kur? Radisson Blu Hotel Lietuva Kada? Spalio 2 d. (šeštadienis) nuo 10:00 val.

Spalio 2 d. 10 val. susitinkame rudens BŪSTO MUGĖJE! Jūsų laukia naujausi būsto projektai, paskaitos, dizainerių konsultacijos, finansavimo ir draudimo paslaugų ekspertai. ATEIKITE, PAMATYKITE, IŠKLAUSYKITE, PASIKONSULTUOKITE!

4. Vilniaus dokumentinių filmų festivalis

Kur? Kino centras „Skalvija“ Kada? Spalio 1-3 d.

Tradiciškai rugsėjo pabaigoje pasimėgauti kūrybine dokumentika iš viso pasaulio kviečia Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF). Šiemet – su šūkiu „Atviros trajektorijos“.

Kasmet VDFF skiria ypatingą dėmesį lietuvių menininkų kūrybai. Šiemet festivalio lankytojai pirmieji Lietuvoje išvys Jurgio Matulevičiaus bei Pauliaus Aničo trumpametražį filmą „Auksinis flakonas“ (2021), kuris pasirinktas kaip festivalio atidarymo filmas, ir menininkės Gerdos Paliušytės darbą „Nevermore“ (2020).

Be pagrindinės septynių filmų programos, 18-ojo festivalio komanda paruošė teminę programą „Žemės stebėtojai“, kviesiančią pamąstyti apie paraleles tarp Žemės ir kosmoso, virtualios realybės (VR) filmų programą ir unikalaus šveicarų-kanadiečių režisieriaus Peterio Mettlerio kūrybos retrospektyvą.

5. Pasaulio muzikos spalvos. Vilniaus rotušėje

Kur? Rotušė Kada? Spalio 3 d. (sekmadienis) 16:00 val.

Spalio 3 d. 16 val. kviečiame į koncertą „Pasaulio muzikos spalvos“. Rudeninę sekmadienio popietę Vilniaus rotušėje fortepijonu įstabius kūrinius atliks talentinga jaunosios kartos pianistė, LMTA absolventė, šiuo metu magistro studijas tęsianti Estijos Muzikos ir Teatro akademijoje (prof. Ivari Ilja kl.), magistro studijų pakopoje – Medeinė Mickevičiūtė. Jai talkins saksofonininkas Gediminas Brūzga ir Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga).

6. Šv. Pranciškaus atlaidai Vilniaus Bernardinų bažnyčioje

Kur? Bernardinų bažnyčia Kada? Spalio 1-3 d.

Spalio 1 ir 3 dienomis Vilniaus Šv. Pranciškaus  Asyžie­čio (Bernardinų) bažnyčioje vyks visuotiniai tituliniai Šv. Pranciškaus  Asyžiečio atlaidai. Visi tikintieji, atlikę išpažintį, pamaldžiai dalyvavę atlaidų šv. Mišiose ir pasimeldę popiežiaus intencija gali pelnyti visuotinius atlaidus.

7. Labdaringas Bernardinų bėgimas

Kur? Maironio gatvė 10 Kada? Spalio 2 d. (šeštadienis) 09:30 val.

Bernardinų bėgikai kviečia į tradicinį paramos bėgimą, kurio metu visos surinktos lėšos bus skiriamos pasirūpinti baziniais pažeidžiamiausių pabėgėlių poreikiais. Kartu su Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios broliais paruošėme vaizdingą 9 km trasą besidriekiančią parapijos ribomis. Pažinkite sraunios Vilnelės krantinę, parapijos naujakurių rajoną, apylinkių miškus ir virš miesto iškylančias kalvas.

8. Vilniaus Kolekcininkų Klubas: sendaikčių turgus

Kur? Viešbutis „Karolina Park Hotel“ Kada? Spalio 2 d. (šeštadienis) 08:00 val.

Jūs galite rasti įvairių monetų, banknotų, pašto ženklų, atviručių, senovinių indų, baldų, medalių, apdovanojimų, karinės atributikos, sidabro įrankių, porceliano, buities prietaisų, laikrodžių, muzikinių plokštelių, paveikslų, meno dirbinių, darbo įrankių, rakandų ir kt. Bendraudami sužinosite tų laikų istoriją, aplinkybes, daiktų panaudojimo paskirtį, vertę, aktualias naujienas ir kitą įdomią informaciją. Klubas nuolatos sulaukia užsienio svečių, kurie taip pat atsiveža savo kolekcijas, mainosi, prekiauja. Renginys vyksta lauke ir viduje.

9. Monika Liu & D. Golovanov

Kur? Jazz Cellar 11 Kada? Spalio 1 d. (penktadienis) 20:30 val.

Monika Liu vėl spindės Jazz Cellar 11 scenoje kartu su savo ištikimuoju scenos partneriu – Dmitrijumi Golovanovu. Laukia daug geros muzikos ir dar daugiau gerų emocijų. Kiekvienu koncertu Monika vis save pralenkia, todėl mes visada nekantriai laukiame Jos nenuspėjamų pasirodymų. Visi Monikos koncertai Jazz Cellar 11 klube išparduodami labai gretai, tad siūlome paskubėti ir įsigyti bilietus kuo anksčiau, nes vietų kiekis labai ribotas.

10. Sporto diena su BUDORA

Kur? Vingio parkas Kada? Spalio 3 d. (sekmadienis) 10:00 val.

Šiuo renginiu siekiame įtraukti kuo daugiau vilniečių į fizinio aktyvumo veiklas, pasiūlyti aktyvų laisvalaikį šeimoms, supažindinti su karatė sportu, sudominti fizinio lavinimo veikla. Renginio dalyviai galės dalyvauti visose numatytose renginio veiklose: stebėti sportininkų pasirodymus, dalyvauti rungtyse, estafetėse, žaidimuose, vaikai galės naudotis aktyvių pramogų teikiamais malonumais, dalyvauti diskotekoje, tėvai – išklausyti paskaitą ir gauti naudingos informacijos, padiskutuoti su klubo sportininkais ir treneriais aktualiais klausimais.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.