Renginiai

Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

Visus, karštas vasaros dienas leidžiančius mieste, atgaivai kviečia pasivaikščioti po Valdovų rūmus!

Jūsų laukia ne tik 250 naujų eksponatų, dr. Prano Kiznio paveikslų galerija ir dvi tarptautinės portretų parodos – „Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Stanislovo Augusto Poniatovskio (1764–1795) reprezentacinis portretas“ bei „Vilniaus pilių išvaduotojas. Boguslavo Radvilos portretas“. Mes Jums siūlome tris NAUJAS parodas: „VARDAN LAISVOS LIETUVOS. JAV lietuvių paramos Lietuvai tradicija“, „Vilniaus pilių istorinė ikonografija“ (IV maršrute) ir „XIII a. žingsniai Vilniaus Žemutinėje pilyje. Unikali avalynė iš Valdovų rūmų archeologinių tyrimų“ (I maršrute).

Besilankančiuosius Valdovų rūmų muziejuje pirmą kartą ar norinčiuosius išsamiau susipažinti su ekspozicijomis kviečiame dalyvauti muziejaus gidų vedamose ekskursijose.

 

11.00 val. Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutai) su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

14.00 val. Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutai) su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

Ekskursijos kaina: Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 € + nemokamas lankytojo bilietas.

 

Jeigu norite savarankiškai susipažinti su muziejaus erdvėmis ir eksponatais, siūlome išbandyti muziejaus audiogidą, kurį už 1 Eur galite įsigyti muziejaus kasose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button