Renginiai

Menininkai kviečia į svečius: atvirų durų diena Užupio meno inkubatoriuje

Liepos 11 d. nuo 12 iki 17 val. „Galeros“ (Užupio g. 2A) rezidencinė erdvė atveria savo studijų duris ir kviečia susipažinti su Užupio meno inkubatoriaus menininkais. Visą popietę lankytojų lauks įvairių meno sričių kūrėjai, improvizuotos jų darbų ekspozicijos ar gyvi kūrybos procesų pristatymai.

Lankytojų lauks keramikos studija „4 BOOBS“, juvelyrikos studija „Abodu“, grafikos menininkė Birutė Zokaitytė, tapytojai Danielius Rusys, Nojus Petrauskas, Tadas Tručilauskas, vaikų knygų iliustratorė Vilija Kvieskaitė, fotografas, keliautojas, rašytojas Marius Abramavičius-Neboisia, muzikos kūrėja ir atlikėja Migloko, butō šokio teatras „Okarukas“, juvelyrikos studija „Griga juvelyrika“, Užupio dramos teatras.

„Galeros“ edukacinių veiklų vadovė Gabija Kartovickytė sako, kad atvirų durų diena – puiki proga pažinti menininkus ir jų kūrybą: „Juk lankydami parodas ne visada pamatome jų autorius, o savais keliais prabėgdami pro „Galerą“, dažnai nesusimąstome, kad už šių sienų kasdien verda darbas. Kas piešia, tapo, kas dainuoja, žiedžia, lipdo, zulina, eskizuoja ar repetuoja. Ir taip daugybę dienų, iki kol kūrėjas užsidirba tą šventę – parodą, koncertą ar kitą susitikimą su žiūrovu. O juk kartais smagu susitikti ne tik ypatinga proga, bet paprastą darbo dieną – šiuo atveju eilinį menininko šeštadienį kasdienėje jo darbo studijoje. Tai taip paprastai ir ateikite – pasidairyti, gal pasilabinti. Juk kartais ryšiui pajusti to ir pakanka.“

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button