Naująjį sezoną visuomeninis transliuotojas LRT pasitinka šūkiu „Daugiau erdvės mintims“ ir laikinąja studija Katedros aikštėje, iš kurios rugpjūčio 27–29 dienomis bus tiesiogiai transliuojamos žiūrimiausios ir klausomiausios LRT laidos. 

„Planuodami naujojo sezono programų tinklelį, norime užtikrinti ne tik kuriamo ir transliuojamo turinio kokybę, bet ir jo įvairovę. Norime, kad prasmingo, ugdančio ir skatinančio mąstyti turinio LRT kanaluose rastų įvairaus amžiaus ir pomėgių Lietuvos žmonės. Informacinės, aktualijų laidos išlieka mūsų prioritetas, tačiau ne mažiau dėmesio LRT eteryje bus skiriama kultūros ir meno temoms, taip pat kokybiškai pramogai visai šeimai, vaikų laidoms, intelektiniams žaidimams, sportui. Ypač įdomios naujienos laukia sporto ir dokumentikos, gero kino mėgėjų, tačiau tegu intriga išlieka – apie visas jas pranešime vėliau“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Laidos “Kodas30” filmavimas. Nuotrauka: Edvard Blaževič/LRT

Viena laukiamiausių naujojo sezono naujienų yra susijusi su rudenį vyksiančiais Seimo rinkimais. „LRT neapsiribos vien privalomomis agitacinėmis laidomis – planuojame papildomus projektus, imsimės kūrybiškų sprendimų, kurie paskatintų Lietuvos piliečius aktyviau domėtis rinkimais. Vienas tokių sprendimų yra naujasis LRT TELEVIZIJOS projektas „Kodas 30“, parodysiantis kitą politikų veidą, jų nesuvaidintas emocijas ir gebėjimą dirbti komandoje“, – apie Lietuvoje dar nematyto formato TV projektą „Kodas 30“ kalba LRT vadovė.

Keturių dalių projektą „Kodas 30“ LRT TELEVIZIJA parodys rugpjūčio 31 d. ir rugsėjo 1–3 d., nuo 21.30 valandos. Išmėginti jėgas specialiai įrengtoje TV studijoje-pabėgimo kambaryje LRT pakvietė Seimo rinkimuose dalyvausiančias politines partijas. Kaip politikams sekėsi spręsti užduotis, fiksavo daugiau nei 10 vaizdo kamerų. Pabėgimo kambario užduotis gyventojai galės išmėginti ir patys rugpjūčio 27–30 dienomis Katedros aikštėje.

Laidos “Kodas30” filmavimas. Nuotrauka: Edvard Blaževič/LRT

Vilniečiai ir miesto svečiai taip pat turės progą įveikti „Kodas 30“ iššūkį – rugpjūčio 27–30 d. jis veiks Katedros aikštėje, iš kurios vyks specialiosios LRT transliacijos ir naujojo LRT sezono pristatymas. Komandos kviečiamos registruotis iš anksto. Be registracijos gyventojai galės pertraukų metu pasivaikščioti po kambarį ir čia apžiūrėti įrengtą ekspoziciją apie svarbiausius Lietuvos trisdešimtmečio įvykius ir asmenis.

Iš Katedros aikštėje įrengtos laikinosios studijos specialiosios LRT transliacijos prasidės nuo 6 val. ryto (šeštadienį – nuo 9 val.). Tiesiogiai bus transliuojamos populiariosios LRT naujienų ir aktualijų, taip pat pokalbių laidos, tarp jų – „Labas rytas, Lietuva“, „Panorama“, „10–12“, „60 minučių“. Į aikštę užsukę vilniečiai ir miesto svečiai galės pamatyti ne tik pamėgtų laidų vedėjus ir žurnalistus, bet ir išvysti žurnalistinio darbo užkulisius – kas vyksta prieš įjungiant kameras ir mikrofonus. Tokios transliacijos yra ypatingos ir patiems žurnalistams, nes tai yra ir proga tiesiai iš pačių žiūrovų, skaitytojų ir klausytojų išgirsti, kokį LRT turinį jie mėgsta ir ko galbūt pasigenda.

Laidos “Kodas30” filmavimas. Nuotrauka: Edvard Blaževič/LRT
Laidos “Kodas30” filmavimas. Nuotrauka: Edvard Blaževič/LRT

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naująją e. bilieto sistemą viešajame transporte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.