Atvėsus orams ir trumpėjant dienoms į Lietuvą sugrįžta šiurpnakčiai – iš kapų keliasi numirėliai, burtažodžius murma raganos, išdaigas krečia padykę velniai. Tačiau kai kurios šalies vietos šiais metais pasiryžusios kaip reikiant pagąsdinti. Štai TOP šiurpiausi Lietuvos kampeliai, kuriuose rekomenduojame švęsti Heloviną 2023 metais. 

Helovino parkas Adomaitynėje

Nepamirštami, siaubą keliantys vaizdai ir šiurpą keliančios ekspozicijos: nuo raganų medžioklės, žymiausių siaubo filmų herojų, karo vaizdų iki Jigsaw stiliaus operacinės – čia baimę sukurti siekiama ne trumpalaikio išgąsčio būdu, o per psichologinę prizmę. Amžiaus cenzas N14, jaunesni vaikai gali įeiti tik su tėvų sutikimu. Jautresniems asmenims į šį Helovyno parką rekomenduojama atvykti dienos metu.

Siaubo parkas veikia iki spalio 30 d.

Vieta: Adomaitynė, Surviliškis, Kėdainių rajonas.

DeadTown nuotykių parkas

Adrenalino mėgėjams skirtame daugiau nei 2 ha plotą užimančiame nuotykių parke, einant 2 km taku, sutinkamos keisčiausios Helovino būtybės: paklydusios sielos, raganos, zombiai, troliai, goblinai ir kt. Nuotykių parke, be bendros parko teritorijos, dar yra penki papildomi siaubo kambarių labirintai (taikomas papildomas mokestis).

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 2 d.

Vieta: Nova, Zapyškis, Kauno rajonas.

Siaubo parkas Anykščiuose

Siaubo parke Anykščiuose, 8 ha teritorijoje, laukia šiurpinančios dekoracijos ir daugiau nei 30 neribotų pramogų, įskaitant aštuonis skirtingus atrakcionus. Viena iš unikaliausių pramogų – galimybė pasimatuoti tikrą karstą. Spalio 31 ir lapkričio 1 dienomis pramogų sąrašą taip pat papildys lazerių šou. Silpnesnių nervų žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais rekomenduojama lankytis dienos metu.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Labirintų parkas, Skapiškių kaimas, Anykščių rajonas.

Patirčių spektakliai Pakruojo dvare

Šiurpių emocijų išsiilgusius Helovino gerbėjus Pakruojo dvaras nukels į 1850 metus, kai dvarą ištiko kruvina tragedija. Interaktyvių spektaklių „Hermanas Žiaurusis. Kruvina barono išpažintis“ veiksmas sukasi apie istorinę barono Hermano Žiauriojo asmenybę. Žiūrovai turės galimybę sutemus žengti žiauriojo barono pėdsakais, tapti kankinimų liudininkais, sudalyvauti tikrose šermenyse, egzorcizmo seanse ir pažinti kitokį Pakruojo dvarą. Amžiaus cenzas N-16, silpnų nervų žiūrovams nerekomenduojama. Norinčių atvykti su visa šeima – kitoje dvaro pusėje lauks Gyvųjų ir mirusiųjų piknikas su šviesų efektais, moliūgų žibintais, išpuoštais altoriais, Orakulės pranašystėmis ir kita.

Spektakliai vyksta penktadieniais ir savaitgaliais bei kasdien nuo spalio 31 iki lapkričio 5 d.

Vieta: Parko g. 1, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajonas.

Helovinas Šarkos parke

Netoli sostinės, tarp Vilniaus ir Molėtų įsikūręs nedidelis jaukus pramogų parkas, sukurtas ir prižiūrimas vienos šeimos. Tai Šarkos parkas. Viskas jame koreliuoja su šeimos vertybės, o pati parko idėja – praleisti laiką kartu ir bendrauti  su savo artimaisiais per žaidimus. Įprastai Šarkos parkas veikia šiltuoju metų laiku kaip žaidimų erdvė pavieniams lankytojams bei vieta įvairioms šventėms – vaikų išleistuvėms, gimtadieniams, įvairiems susitikimams. Čia vyksta tiek vaikams tiek suaugusiems skirtos įvairios edukacijos – „raganiškos” greta Raganos namo, kalėdinės prie Kalėdų Senelio vasarnamio, „fėjiškoa“ prie fėjų „forto“, apie senovės žaidimus.

Šiemet pirmą kartą Šarkos parkas atsidarė Helovinui ir iki pat lapkričio 5 dienospriims lankytojus, norinčius praleisti laiką kiek kitaip nei kitose šios šventės proga atsidariusiose pramogų vietose. Parkas padalintas į dvi zonas – viena skirta šeimoms su jauniausiais, o kita ir vyresniesiems. 

Šarkos parkas, Vilniaus raj., tarp Vilniaus ir Molėtų

Nuo spalio vidurio iki lapkričio 5 d. ir spalio 31 d.

Helovinas Kirkilų pramogų parke

Kirkilų pramogų parke šį šiurpųjį sezoną lankytojų laukia unikaliai dekoruotas siaubo cirko tematikos parkas „Šiurpinantis cirkas“ su siaubo palapinėmis, klouno grimerine, siaubo namu ir šiurpinančių karuselių zona. Siaubo cirko sumanytojai žada nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir ieškantiems šiurpą keliančių įspūdžių suaugusiems.  

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Mokyklos g. 13, Kirkilai, Biržų rajonas.

Helovinas Raubonių pramogų parke

Beveik 11 ha Raubonių pramogų parko teritorija Helovino metu padalinta į dvi dalis. Pirmojoje lankytojai ras animuotą taką su judančiais numirėliais, daugybę dekoracijų, ultravioletinių spindulių namą ir kitas pramogas. Antroji Helovino parko dalis – tai tamsos miškas, kuriame rekomenduojama apsilankyti tik patiems drąsiausiems. Čia lauks gyvi animatoriai-gąsdintojai, kurie privers klykti iš baimės. Taip pat parke veiks karuselės, 9D virtualus siaubo kinas, bus galima nusileisti su padanga nuo kalno.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Taikos g. 5a, Raubonys, Pasvalio rajonas.

Helovino labirintas MoonCube

Pirmas Lietuvoje amerikietiškas Helovino labirintas siekia panardinti lankytojus į baimės ir įtampos pasaulį. Tai vaiduoklių ir monstrų buveinė, kurioje košmarai tampa šiurpinančia realybe, o kiekvienas siaubo labirinto kambarys slepia tamsią paslaptį. Aštresnių pojūčių mėgėjai turi galimybę užsidėti šviečiančią apyrankę, kuri animatoriams duos ženklą juos gąsdinti dar labiau.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d. 

Vieta: Ramioji g. 8, Pagiriai, Kėdainių rajonas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist