Šiandien, rugsėjo 30 d., Vilniuje nusimato nemažai įdomių renginių. MadeinVilnius.lt portalas pristato įdomiausius ir didžiausius renginius Vilniaus mieste.

kinas-atidarymo-svente">Kino teatro „Apollo Kinas” atidarymo šventė

Kur? Vilnius Outlet Kada? Nuo 11:00 val. iki 18:00 val.

Vaikų mylimi filmų herojai: Pepa Pig, Wednesday, Paw Patrol, Trolls ir kiti laukia Jūsų jau šį šeštadienį Vilnius Outlet atšvęsti moderniausio Lietuvoje kino teatro „Apollo Kinas” atidarymo! 

Dovanos, balionai, siurprizai, batutai ir specialus „Apollo Kinas” pasiūlymas: 2 bilietai už 1 kainą!

Atvykite į Vilnius Outlet, švęskite PC erdvėse ir keliaukite į moderniausią kino patirtį „Apollo Kinas” kino teatre. 

Tarptautinė paroda „Supernamai 2023”

Kur? Litexpo Kada? Nuo 10:00 val. iki 18:00 val.

Tarptautinė paroda „Supernamai 2023” skirta visiems, kas domisi gyvenamajam būstui ar komerciniam pastatui atsinaujinančia energetika, protingomis sistemomis ir vidaus įrengimu. Tai renginys, kuriame dalyvaus dalyviai iš Lietuvos ir užsienio, siekdami pristatyti inovatyvius sprendimus namams ir komerciniams pastatams.

ANDROMEDA

Kur? Valdovų rūmai Kada? Nuo 18:00 val.

„Andromeda“ – tai viena iš trijų Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Vladislovo Vazos (1632–1648) Vilniaus Žemutinėje pilyje XVII a. rodytų operų (kitos dvi – „Elenos pagrobimas“ ir „Apviltoji Kirkė“). Šių operų libretų autorius – Virgilio Puccitelli (1599–1654), su kuriuo valdovas susipažino keliaudamas po Italiją. Operos libretas išliko iki šių dienų, muzika, deja, ne. Manoma, kad ją sukūrė Vladislovo Vazos kapelos vadovas, italų kompozitorius, kapelmeisteris ir muzikos teoretikas Marco Scacchi (apie 1602 – apie 1662), kuriam priskiriama pirmųjų Lietuvoje atliktų operų autorystė.

Norėdama susigrąžinti prarastą istoriją, tarptautinė kūrėjų komanda pasitelkia dirbtinio intelekto įrankį (DI modelis Martin Malandro) ir pagal išlikusią Marco Scacchi bei jo amžininkų kūrybą siekia atkurti operą, skambėjusią 1644 m. kovo 6 d. Vilniaus Žemutinėje pilyje.

Aukštojo mokslo užsienyje paroda

Kur? Best Western Hotel Kada? Nuo 11:00 val. iki 17:00 val.

Ar žinojai, kad studijos užsienyje prieinamos kiekvienam? Rugsėjo 30 d. Vilniuje gyvai susitik su universitetų atstovais iš Vokietijos, Olandijos, Didžiosios Britanijos, JAV ir kitų šalių.

Poliarizuoti stiklai | Tamsta

Kur? Muzikos klubas „Tamsta“ Kada? Nuo 20:00 val.

Ta gražia proga “Poliarizuoti stiklai” dovanos gerą lietuvšką roką, džiugią nuotaiką ir skanių lietuviškų rudeninių obuolių. O geriausios Jūsų dovanos grupei – šypsenos ir plojimai.

„Poliarizuoti Stiklai“ – viena iš tų nedaugelio lietuviškų roko grupių, kuri susikūrusi dar praeitame amžiuje, bet šiandien vis dar orginalioje sudėtyje, šokdina jauną ir vyresnį.

ROE DEERS ŠOKIŲ MARATONAS

Kur? 1986_gallery_ Kada? Nuo 23:00 val.

Pirmasis šokių maratono edition’as, vainikavęs žiemos pabaigą, sulaukė milžiniško dalyvių susidomėjimo bei prakaituotų kovų dėl medalių ir priuso, tad skelbiame antrąją sportinio azarto ir muzikinės ištvermės naktį su pagrindiniu čempionato teisėju beigi dalyviu Roe Deers priešakyje

Pagrindinės maratono žvaigždės iš Lietuvos ir užsienių: Curses, Panthera Krause, Roe Deers, Shkema, Shurmin Nikita

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

19 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuri Vilniaus ar Niujorko eglė jums gražesnė?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist