Jau gegužės 25 dieną Vilniuje, erdvioje „NBA Basketball School“ arenoje vyks didžiausias Baltijos šalyse Zumba renginys – „Loud Night Out – Zumba Party“. Šiemet tai bus jubiliejinis, dešimtasis renginys.

Šis tradicinis ir didelio populiarumo susilaukiantis renginys vėl įtrauks visus aktyvaus gyvenimo mylėtojus į Lotynų Amerikos judesių maratoną. Organizatoriai ragina ruoštis ir nusiteikti vienam smagiausių Zumba renginių Lietuvoje bei gerai paprakaituoti ir pasismaginti, nes gerą emociją garantuos žinomi treneriai ir instruktoriai, tarp kurių vėl bus viena ryškiausių užsienio žvaigždžių.

Šių metų renginio pažiba – tarptautinis instruktorius iš Pietų Afrikos Respublikos, ZES (Zumba Education Specialist), gerai žinomas ir visų mylimas pasaulinio lygio treneris Mansooras Galantas.

„Šįkart turėsime išties neeilinį žmogų, kurio technika yra maksimaliai stipri. Jo jėga ir plastika yra tikra zumbos „bomba“. Sunku būtų rasti pasaulyje labiau technišką zumbos instruktorių.  Šis treneris savo profesionalumu, įspūdinga šokio technika, plastiškumu, laukine energija ir charizma pavergs visų širdis, dėl šito tikrai neabejojame. Mums tikrai didelė garbė tokį specialistą pakviesti į Lietuvą ir supažindinti jį su mūsų šalimi“, – sakė renginį organizuojančios „LOUD and FIT“ vadovė ir Zumba trenerė Augustina Juknė.

Ji pasidžiaugė, kad šiemet renginys vyks „NBA Basketball School“ arenoje. Ši salė pritaikyta sportui, su puikia oro ventiliacija, tad nei erdvės, nei oro tikrai netrūks. Daug persirengimo kambarių, todėl patogiai galėsite pasidėti daiktus ir pasiruošti renginiui naujai įrengtose patalpose.

Praėjusiais metais didelės sėkmės susilaukė renginio tematika „Girls Night Out“. Šiemet ji liks ta pati, tik simboliškai pakeitusi pavadinimą į „Loud Night Out“.

„Renginyje laukia malonios pramogos ir staigmenos bei įvairios rėmėjų zonos, prie kurių visi pernai būriavomės viso renginio metu tarsi festivalyje: gražinomės makiažo kampelyje, gaivinomės nealkoholinių kokteilių bare, atsistatinėjome kineziterapijos stotelėje, ilsėjomės ir smaližiavom poilsio zonoje su ledais, stebino mergaitiški ir pikantiški rėmėjų prizai ir žinoma fantastiška, vienijanti bendruomeniška atmosfera“, – pabrėžė A. Juknė.

Renginyje be minėtos žvaigždės iš PAR M. Galanto, bus ir daugybė žinomų Zumba instruktorių iš Lietuvos bei Latvijos.

„Vien pažvelgus į instruktorių skaičių, galima garantuoti, kad Zumba mėgėjų laukia išties įspūdingas renginys“, – šypsojosi A. Juknė.

Švęsti Zumba fiestą kvies treneriai iš Lietuvos – Augustinas Kazlauskas, Ineta Birsė, Viktorija Juknevičienė, Kamilė Narkutė, Sigita Jančauskaitė, Greta Burbaitė, Karolina Šedytė, Gedvilė Kasparavičienė, Justė Dambinskaitė, Gabrielė Toliušienė, taip pat treneriai iš Latvijos – Amanda Berzina ir Kristine Rubene. Specialūs svečiai atvyks svečiai iš Ukrainos ir Portugalijos.

O kur dar „LOUD and FIT“ organizatorių komandos treneriai: A. Juknė, Nerija Sedleckaitė, Neda Kibildienė, Liveta Borunovaitė, Aleksandra Chomišina, Raimonda Macienė.

Renginio programa:

16:00 – 16:30 Atidaromos durys
16:30 – 17:00 Pasiruošimas renginiui, įvairios pramogos rėmėjų zonose, fotografavimasis ir kitos pramogos
17:00 – 20:00 Loud Night Out – Zumba party maratonas
20:00 – 20:30 Renginio uždarymas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist