Birželio 30 d. Vilniaus Gedimino prospektas virs sporto aikštynu. Čia įsikurs naujas sportinis-pramoginis renginys, už kurį dėkoti galite Europos uždarų patalpų šuolių į aukštį čempionei Airinei.

„Jump Vilnius“ – aktyvaus laisvalaikio šventė, kuri suvienys žinomus Lietuvos lengvaatlečius, aktyvios gyvensenos propaguotojus ir tinkamoj vietoj tinkamu metu atsidūrusius prašalaičius. Čia bus galima išbandyti jėgas skirtingose sporto rungtyse bei įvairiuose šuoliuose, netruks ir ekstremalių, ir visai šeimai tinkamų pramogų.

„Šia iniciatyva propaguojame aktyvų laisvalaikį ir kviečiame kuo daugiau žmonių smagiai praleisti dieną tikru sporto aikštynu virtusiame Gedimino prospekte. Taip pat šiuo renginiu populiariname lengvąją atletiką apskritai bei siekiame įkvėpti žmones domėtis šia sporto šaka,” – pasakojo projekto iniciatorė, ambasadorė ir viena geriausių šiandienos Lietuvos lengvaatlečių A. Palšytė.

Tiesiai ant Gedimino prospekto grindinio bus suformuoti skirtingų lengvosios atletikos rungčių sektoriai. Jiems įrengti bus panaudota virš 400 kvadratinių metrų stadioninės dangos, o šuolių į tolį smėliadėžėn bus atvežta apie 20 tonų smėlio.

Kiekvienas panorėjęs aikštyne galės išbandyti savo jėgas šuolio į tolį, trišuolio ar šuolio į aukštį rungtyse. Taip pat bus galima stebėti sprinterių bėgimą bei siekti savo asmeninio greičio rekordo. Renginio programą vainikuos vienos geriausių Europos šuolininkių į aukštį, Airinės Palšytės, parodomasis šuolis. Muzikiniu fonu rūpinsis mūsų senas draugas DJ Mamania.

„Tokie renginiai būtini, nes lengvajai atletikai reikia dėmesio, reikia galimybių prisistatyti. Tikimės, kad renginys daug papasakos apie šį sportą, skirtingas rungtis ir prisidės sudominant bei ugdant būsimas talentingų lengvaatlečių kartas,” – sakė vieno iš projekto partnerių, Lietuvos lengvosios atletikos federacijos, prezidentas Eimantas Skrabulis.

Kiekvienas renginio dalyvis ar žiūrovas galės siekti skirtingų Lietuvos šuolių rekordų. Vienas jų kolektyvinis – daugiausia per šventę atliktų šuoliukų su šokdyne, kuomet bus sumuojamas visų šokinėjančių atliktų šuoliukų skaičius. Kitų dviejų rekordų galima bus siekti asmeniškai: daugiausia atliktų šuoliukų per 1 val. rekordo (dabartinis rekordas viršija 9 000 šuoliukų) ir daugiausia šuoliukų nesustojant (esamas rekordas viršija 12 000). Taip pat kiekvienas bus kviečiamas pademonstruoti savo išskirtinius gebėjimus šokinėjant – galima siekti šokinėjimo ant rankų, šokinėjimo per virvutę su riedučiais rekordų ir pan.

„Rekordo siekimas – tai tik viena iš pramogų. Visus kviečiame išbandyti ekstremalius šuolius, šeimos pramogas, bei mesti iššūkį sau – juolab, kad visose rungtyse galima dalyvauti be specialaus pasirengimo ar aprangos. Todėl kviečiame visus ateiti ir atsiplėšti nuo žemės, patirti nuotykius ir gerą nuotaiką,” – temą užbaigė projekto partnerio SPORTLAND direktorius Juras Vėželis.

SPORTO IŠŠŪKIŲ ERDVĖ

12:00 Sprintas. Geriausi Lietuvos sprinteriai. Beatrich pasirodymas. Galimybė siekti asmeninio greičio rekordo kiekvienam. Pasiek savo didžiausią greitį.
13:30 Šuolis į aukštį. Profesionalių lengvaatlečių šuoliai su DJ Mamania. Europos čempionės Airinės Palšytės parodomasis šuolis. Beatrich pasirodymas. Taip pat kiekvienas norintis gali išbandyti savo jėgas įveikdamas aukščio kartelę.
15:00 Šuoliai į tolį. Trišuoliai ir šuoliai į tolį su DJ Mamania. Ateik pažiūrėti kaip šoka profesionalai – gal ir tu gali ne prasčiau? Šok kuo toliau tiesiog Gedimino prospekte.
17:00 Ievos Zasimauskaitės pasirodymas

SPORTLAND ZONA

Net 50 metrų ilgio batutas vaikams.
Poilsio zona

GO9 REKORDŲ ZONA. Siekime rekordo!
1. Daugiausiai šuoliukų nesustojant (asmeninis rekordas)
2. Daugiausiai šuoliukų per 1 val. (asmeninis rekordas)
3. Daugiausiai atliktų šuoliukų per vieną renginį (kolektyvinis rekordas)

GO9 IŠŠŪKIO ZONA

Ar tu gali? Šuolis iš 10 metrų aukščio.

KIDS ATLETIK

Pažintis su lengvąja atletika bei užsiėmimai su profesionaliais treneriais. Žaidimai, varžybos ir mažųjų pergalės

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.MadeinVilnius.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar vis dar reikalingas paminklas Lukiškių aikštėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.