Subjektyviai laiko tėkmę galime patirti skirtingai, tai daugelis pastebime savo kasdienybėje. Kartais diena, savaitė, mėnuo ar net metai, atrodo, bėgte prabėgo, o kartais pastebime, kad laikas eina lėtai. Žinoma, gali būti dėl to, kad teko išgyventi kažką sunkiai išlaukiamo, ar itin nuobodaus. Tačiau galbūt galime „priversti“ laiką tekėti lėčiau ir tuomet, kai gera. 

Meno „lėtai“ diena Europos parke – tai kvietimas prasmingam poilsiui. Pasivaikščiojimui koja kojon su pavasario pažadinta gamta, neskubiam meno tyrinėjimui ir savistabai. Svarbiausia atrasti, kaip sulėtinus tempą, keičiasi patyrimas, kaip kinta to, ką veikiame, kokybė. 

Balandžio 13 d., šeštadienį, 12 val. Europos parkas kviečia lėtai, dėmesingai, ramiai ir auginančiai kelionei po šiuolaikinio meno ir gamtos ansamblį.

Meno „lėtai“ renginys prasidės įžanga apie patį Europos parką kaip didžiulį meno kūrinį, paskatinimu pilnai pasinerti į šią akimirką, pajusti gamtos ir kūrybos ryšį. Tuomet renginio dalyviai leisis į kelionę kartu su meno edukatore Karen Vanhercke. Atrasti, suprasti ir giliai patirti meną gali kiekvienas žmogus. Tam nebūtina eksperto, meno žinovo pagalba. Tačiau norintys padiskutuoti, išgirsti ir pasidalinti savo mintimis taip pat turės tam galimybę. 

Į daugiau nei šimtą skulptūrų ir kraštovaizdžio meno kūrinių eksponuojantį muziejų atvykusieji šįkart bus pakviesti pažinti galbūt vos keletą kūrinių iš šio didelio ansamblio, ir atrasti, kuo kitoks yra lėtesnis patyrimas. Išplėtus laiko intervalą, skirtą vieno meno kūrinio pažinimui, atrandama gerokai daugiau nei galbūt pagalvotume – atsiveria daugiau rakursų, įsitraukia daugiau pojūčių, kyla naujų idėjų. 

Po pasivaikščiojimo, 13 val. visi norintys bus pakviesti pasidalinti savo įspūdžiais, mintimis, atradimais, vaišinantis arbata ir sausainiais. 

Kiekvienas meno kūrinys skirtingu sezonu, dienos metu, kiekvienu momentu atsiskleidžia vis kitaip. Kaip jautriai galima šį kismą pastebėti, kiek įžvelgti? Apsilankę Meno „lėtai“ renginyje, galėsite patikrinti. 

Renginio trukmė – 1,5 val. Įsigijus lankytojo bilietą, renginys nemokamas. Būtina išankstinė registracija tel. + 370 698 30923 arba el. paštu [email protected].

Bilietus galima įsigyti muziejaus kasoje arba iš anksto internetu.

Primename, kad Europos parke lankytis galima kasdien nuo 10 val. iki saulėlydžio.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist