Lietuvos nacionalinis muziejus penktąjį kartą kvies visoje Lietuvoje minėti Europos archeologijos dienas. Šiais metais renginyje dalyvauja daugiau nei 25 dalyviai iš visos Lietuvos. Gausi programa kvies apžiūrėti parodas, dalyvauti edukacijose, prisijungti prie ekskursijų, klausyti paskaitų, dalyvauti piliakalnių tvarkymo akcijose ir žygiuose. Nemokami renginiai vyks visose Lietuvos apskrityse, todėl skelbdami programą organizatoriai ragina pasidomėti, kokie renginiai vyks jūsų krašte.

Birželio 16–18 dienomis vyksiančios Europos archeologijos dienos yra archeologijos mokslą ir archeologinį paveldą pristatantis tarptautinis renginys, kurį inicijuoja Prancūzija. Prie jų organizavimo kasmet yra kviečiamos prisijungti įvairios organizacijos ir įstaigos, specialistai, dirbantys archeologinio paveldo tyrimų, išsaugojimo ir populiarinimo srityse.

„Tapę oficialiais šios prancūzų iniciatyvos atstovais Lietuvoje daug dirbome, kad suburtume organizatorių ir dalyvių bendruomenę. Kasmet vis gausesnę renginių programą pasiūlančios Europos archeologijos dienos šiemet ir vėl maloniai džiugina tiek didžiuosiuose miestuose, tiek regionuose, todėl pažinti be galo įdomų mūsų šalies archeologinį paveldą bus galima būnant bet kuriame Lietuvos kampelyje, o veiklų įvairovė leis visiems atrasti savo pomėgius atitinkančių užsiėmimų“, – džiaugiasi Europos archeologijos dienų Lietuvoje iniciatorė, Lietuvos nacionalinio muziejaus vadovė dr. Rūta Kačkutė.

Europos archeologijos dienų savaitgalį Lietuvoje vyks daugiau nei pusšimtis nemokamų renginių: Vilniuje amatininkai kvies išmokti pasigaminti juvelyrinį dirbinį, verpti vilną, austi, dirbti su oda, Dieveniškių istoriniame regioniniame parke bus organizuojama Poškonių ir Senųjų Miežionių pilkapynų tvarkymo talka, šeimos prie Kauno pilies galės išmėginti viduramžių žaidimą kvirkatą ir išvysti net 1500 metų senumo pincetą, Palangos paplūdimyje Jono Šliūpo muziejus tradiciškai pakvies į inscenizuotą archeologinę perkasą, kur smėlio kastuvėlius bus galima išmainyti į archeologo įrankius, Biržų pilyje bus galima išvysti laikinai sugrįžusią Radvilų patranką, pasivaikščioti po pilies rūsį, mėgstantieji aktyviau leisti laisvalaikį galės leistis į dviračių žygį su archeologu po Berčiūnų ir Papušių archeologinius paminklus, pėsčiųjų žygį su archeologu ir gamtininku, kad atrastų Videniškių archeologinį paveldą, o Rietave – į fotografijos ekspediciją profesionaliems ir mėgėjams fotografams po aplinkines archeologines vietas. Oficialus šių dienų organizatorius kaip kasmet pasiūlys gausiausią renginių programą ir kvies praleisti savaitgalį šurmuliuojančiame Senojo arsenalo kieme.

Europos archeologijos dienų renginiai yra nemokami, į kai kuriuos būtina išankstinė registracija.

LIETUVOS NACIONALINIS MUZIEJUS, SENASIS ARSENALAS

Nemokamas archeologijos ekspozicijos lankymas

Senasis arsenalas – išskirtinis Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys, pristatantis Lietuvos archeologijos istoriją nuo pat akmens amžiaus laikų iki valstybės susidarymo. Šiuo metu ekspoziciją papildo archeologei dr. Rimutei Rimantienei skirta taktilinė paroda „Ar galima šnekėtis man su jais?“, kurioje lankytojai turės galimybę liesti įspūdingiausių archeologinių eksponatų kopijas ir paklausyti praeities gyventojų pasakojimų.

Data ir laikas: birželio 16–18 d., 10–18 val.

Vieta: Senasis arsenalas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Paroda „Paveldas – mano, visuomenės, valstybės“

Ką tik atidaryta paroda iliustruoja nelegaliai Lietuvoje randamų ir neteisėtai laikomų archeologinių radinių ir kultūros kilnojamųjų vertybių gausą ir įvairovę, išryškina nelegalios prekybos šiomis vertybėmis daromą žalą istorijos pažinimui ir kultūros paveldo išsaugojimui, kviečia aktyviai bendradarbiauti, užkardant archeologinių kultūros paminklų naikinimą ir prekybą archeologiniais radiniais.

Data ir laikas: birželio 16–18 d., 10–18 val., parodos atidarymas birželio 16 d. 17 val.

Vieta: Senasis arsenalas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Patirtinė edukacija „Sveiki atvykę į akmens amžių!“ I dalis

Pirmą kartą susitinka Europos archeologijos diena ir Kultūros naktis! Lankytojų laukia du išskirtiniai pasiūlymai: žaižaruojančių akmens amžiaus keraminių indų rekonstrukcijų išdegimas lauže ir smailiadugniame puode ant laužo virtos arbatos degustacija. Renginys įtrauktas į festivalio „Kultūros naktis“ programą.

Data ir laikas: birželio 16 d., 15–23 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Patirtinė edukacija „Sveiki atvykę į akmens amžių!“ II dalis

Akmens amžiaus puodžių gyvensenos ir veiklos rekonstrukcija: atkasami ir išimami lauže išdegti rekonstruoti keraminiai indai.

Data ir laikas: birželio 17 d., 12 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Patirtinė edukacija „Sveiki atvykę į akmens amžių!“ III dalis

Akmens amžiaus puodžių gyvensenos ir veiklos rekonstrukcija: pristatomos išdegtos akmens amžiaus puodų rekonstrukcijos ir aptariami rezultatai.

Data ir laikas: birželio 17 d., 13 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla „Nusilipdyk akmens amžiaus indą“

Pristatomas puodų molio masės paruošimas pagal senovinius receptus, indų lipdymas ir dekoravimas autentiškais būdais ir įrankiais. Lankytojai ne tik išgirs pasakojimą apie smailiadugnius puodus ir juos lipdžiusius puodžius, bet ir patys galės išmėginti akmens amžiuje naudotus molio receptus, lipdymo ir dekoravimo būdus, šių puodų panaudojimą verdant arbatą ant laužo.

Data ir laikas: birželio 17 d., 14–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla Susipažinkite – titnagas“

Pristatomas titnaginių dirbinių gaminimas: kaip titnagą paversti įrankiu, kokios buvo titnago apdirbimo technologijos ir kaip jos keitėsi, kokius strėlių antgalius gamino akmens amžiaus medžiotojai. Lankytojai bus kviečiami pasigaminti antgalių, rėžtukų, gremžtukų ir pabandyti gludinti titnagą.

Data ir laikas: birželio 17–18 d., 11–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla „Archeologas vienai dienai“ 

Į archeologinius tyrimus kviečiami mažieji smalsuoliai. Kartu su muziejaus archeologais jie turės galimybę paragauti archeologo duonos ir patirti tikrą atradimo džiaugsmą archeologinėje smėlio dėžėje.

Data ir laikas: birželio 17–18 d., 11–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla „Gintaro apdirbimas akmens amžiuje“

Edukacijos dalyviai susipažins su akmens amžiaus meistrų gintaro apdirbimo įrankiais: titnagu, oda, smiltainiu, asiūkliais; sužinos apie gintaro drožimą, šlifavimą, gręžimą ir įvairių replikų pagal archeologinius radinius gamybą; pasigamins zoomorfinį ar antropomorfinį amuletą, gręžimo ar skutimo įrankius.

Data ir laikas: birželio 17–18 d., 11–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla „Muziejaus restauratoriai pristato: pasimatuok restauratoriaus profesiją“

LNM restauratoriai demonstruos, kaip išsaugomas pats seniausias mūsų paveldas. Lankytojai galės daugiau sužinoti apie restauratorių darbą, pamatyti, kaip konservuojami ir restauruojami kelių tūkstančių metų senumo medžio, kaulo, gintaro dirbiniai, ir stebėti akmens amžiuje naudotų dirbinių pokyčius pro mikroskopą.

Data ir laikas: birželio 17 d., 11–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Interaktyvi akmens amžiaus pluoštų, pintų dirbinių ir drabužių ekspozicija + patirtinės edukacinės veiklos

Lankytojai bus kviečiami pamatyti akmens amžiaus pluoštų, tinklų, krepšių, pintų drabužių ir apavo ekspoziciją, pasimatuoti rekonstruotus drabužius, stebėti pluoštų ir pintų dirbinių pristatymus.

Data ir laikas: Akmens amžiaus mada –  birželio 18 d. 12–12.30 val.; 16–16.30 val.
Tinklų nėrimas ir virvelių pynimas – birželio 18 d  13–13.30 val.; 14–14.30 val.; 15–15.30 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Patirtinė edukacija „Pasimatuok restauratoriaus profesiją“

Lankytojai patys galės išmėginti restauratoriaus darbus: išvalyti autentišką akmens amžiaus šukę, patyrinėti radinius pro didinamąjį stiklą ir mikroskopą, surūšiuoti šukes ir jas suklijuoti atkuriant pirminę indo formą.

Data ir laikas: birželio 18 d., 11–17 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

Edukacinė veikla „Pramogos akmens amžiuje“

Medinės ieties mėtymas į tolį ir virvės traukimas.

Data ir laikas: birželio 18 d., 12.30–13.30 val.; 14.30–15.30 val.

Vieta: Senojo arsenalo kiemas, Arsenalo g. 3, Vilnius

NACIONALINIS MUZIEJUS LIETUVOS DIDŽIOSIOS KUNIGAIKŠTYSTĖS VALDOVŲ RŪMAI

Pokalbis-diskusija „KAIP ATGYJA ISTORIJA? UNIKALIAUSIŲ XIII A. RADINIŲ IŠ VILNIAUS ŽEMUTINĖS PILIES TYRIMAI IR IŠSAUGOJIMO IŠŠŪKIAI“

Vilniaus Žemutinės pilies 2014–2015 m. archeologiniai tyrimai padovanojo mums išskirtinių organinių radinių, kuriuos išsaugojo šioje vietovėje aukštai esantys gruntiniai vandenys. Šie XIII a. datuojami mediniai, odiniai dirbiniai padėjo naujai pažvelgti į Vilniaus miesto istoriją ir suteikė žinių apie vis dar paslaptingą Vilniaus gimimo laikotarpį. Pokalbyje-diskusijoje į ypatingus Vilniaus Žemutinės pilies archeologinius radinius bus žvelgiama restauratoriaus žvilgsniu, siekiama atskleisti, kaip restauratorių pastangomis atgyja istorija. Archeologiniai radiniai išgyvena tris gyvavimo etapus. Pirmasis etapas yra praeityje, kai šie daiktai buvo naudojami pagal savo paskirtį. Antrąjį gyvavimo tarpsnį jie praleido archeologinėje terpėje, o restauratoriai juos prikelia trečiajam etapui – tokius mes juos matome muziejų ekspozicijose ir parodose.

Pokalbio metu bus apžvelgiama, kaip atrodo archeologiniai dirbiniai, po žeme praleidę daugiau kaip 700 metų ir ant restauratorių darbo stalo patekę tiesiai iš archeologų rankų. Diskusijos dalyviai atskleis, kokios būklės buvo šie radiniai, kokias mįsles užminė, kokius tyrimų metodus teko pasitelkti restauratoriams siekiant jas įminti ir kokių sprendimų prireikė konservuojant, restauruojant ir eksponuojant itin didelių dydžių medinius radinius.

Dalyvauja Jurgita Kalėjienė, Deimantė Baubaitė, Mantvidas Mieliauskas, renginį veda dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė.

Renginys nemokamas, būtina registracija – Registracija | Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės valdovų rūmai (valdovurumai.lt).

Data ir laikas: birželio 16 d. 17–18 val.

Vieta: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Daugiau informacijos: https://www.valdovurumai.lt/lt/renginiai/item/5391/

Paskaita „MEDINIAI IR MŪRINIAI STATINIAI XIII–XV A. VILNIAUS PILYSE“

Nors šiais metais Vilnius švenčia 700-ąjį gimtadienį, istorinių duomenų, liudijančių apie XIII–XV a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinę, išliko nedaug. Pirmasis žinomas Vilniaus planas mums pasakoja tik apie XVI a. miestą. Archeologinių tyrimų duomenys iki šiol yra vienintelis šaltinis, kuris leidžia kalbėti apie Vilniaus pilių raidą, konkrečias XIII–XV a. Vilniaus pilių statinių vietas. Paskaitoje sužinosite apie svarbiausius XIII–XV a. medinius ir mūrinius statinius, buvusius Vilniaus pilyse. Paskaitą skaitys Egidijus Ožalas, Gintautas Striška (Valdovų rūmų muziejus).

Renginys nemokamas, būtina registracija – Registracija | Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštytės valdovų rūmai (valdovurumai.lt).

Data ir laikas: birželio 17 d. 13–14 val.

Vieta: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Daugiau informacijos: https://www.valdovurumai.lt/lt/renginiai/item/5392/

Ekskursija su muziejaus gidu „GEDIMINO MIESTO AUŠRA: MUZIEJAUS EKSPONATAI PASAKOJA“

Tradiciškai pirmas miesto vardo paminėjimas rašytiniuose dokumentuose laikomas miesto gimtadieniu, o Vilniaus vardo pirmojo paminėjimo autorystė priklauso Lietuvos didžiajam kunigaikščiui Gediminui (1316–1341). Tačiau archeologiniai radiniai Vilniaus pilių teritorijoje gyvenvietės ir miesto istorijos pradžią nukelia į kur kas senesnius laikus. Apie tai kalbėsimės Valdovų rūmų muziejaus archeologinėje ekspozicijoje, o pasakojimą vainikuos seniausias išlikęs Vilniaus medinis pastatas ir jo unikalūs radiniai.

Ekskursijos kaina užsiregistravusiam lankytojui – 2 Eur + lankytojo bilietas (I+III maršrutai)

Data ir laikas: birželio 17 d. 15.00–16.30 val.

Vieta: Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Katedros a. 4, Vilnius

Daugiau informacijos: https://www.valdovurumai.lt/lt/temines-ekskursijos/item/7562/

VŠĮ VILNIAUS SENAMIESČIO ATNAUJINIMO AGENTŪRA IR VILNIAUS DAILIŲJŲ AMATŲ ASOCIACIJOS AMATININKAI

Paskaita ir nemokama juvelyrikos pamoka „VILNENSIS TRADICIJA ŠIANDIEN“

30 min. paskaita-ekskursija apie atkuriamą pagal archeologinius radinius juvelyriką. Renginyje gali dalyvauti apie 20 žmonių. Juvelyrikos pamokos trukmė – 2 valandos, gali dalyvauti 5 suaugę asmenys.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 14 d. 15 val.

Vieta: Vilnensis juvelyrikos mokykla, Dominikonų g. 7/20, Vilnius

Edukacija „2 IN 1. MOLINIŲ VERPSTUKŲ GAMYBA IR VILNOS VERPIMAS VERPSTUKU

Edukacijos metu gaminsime molinius verpstukus ir verpsime vilną verpstuku. Gali dalyvauti 10–15 žmonių.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 18 d. 17 val.

Vieta: Amatų gildija, S. Skapo g. 3–34, Vilnius

Edukacija „LEGENDOS „GELEŽINIS VILKAS“ ĮAMŽINIMAS VARYJE“

Grupėse gali dalyvauti po keturis asmenis, dalyviai bus aprūpinti medžiagomis. Trukmė – 1 valanda.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 17 ir 18 dienomis, 14 val., 16 val., 18 val.

Vieta: Auksakalių gildija, Emalio meno studija, Šv. Stepono g. 10, Vilnius

Amato demonstravimas ir mini rankinių ekspozicija „VIDURAMŽIŲ ĮKVĖPTI“ ir edukacija „IŠAUSKIME PALINKĖJIMĄ VILNIUI GIMTADIENIO PROGA“

Birželio 16 d. 14–16 val. Amato demonstravimas ir mini rankinių ekspozicija „Viduramžių įkvėpti“.

Birželio 17 d. 15 val. Edukacija „Išauskime palinkėjimą Vilniui gimtadienio proga“.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 16 d. 14–16 val., birželio 17 d. 15 val.

Vieta: Audimo manufaktūra „Jūratė“, Didžioji g. 20 / Savičiaus g. 1, Vilnius

Odos amato edukacija „AUTORINĖ ODINĖ APYRANKĖ“

Edukacijos dalyviai susipažins su odos dekoravimo būdais, išbandys odos dažymo, raižymo ir kalinėjimo technikas, pasigamins autorinę odinę apyrankę.

Data ir laikas: birželio 16 d. 16 val.

Vieta: Odos galerija „Sirena“, Aušros Vartų g. 9, Vilnius

KULTŪROS PAVELDO DEPARTAMENTO PRIE KULTŪROS MINISTERIJOS VILNIAUS TERITORINIS SKYRIUS

Poškonių ir Senųjų Miežionių pilkapynų tvarkymo talka

Birželio 16 d. vyks Poškonių ir Senųjų Miežionių pilkapynų tvarkymo talka: atžalų ir krūmų kirtimas, šienavimas, šiukšlių rinkimas.

Data ir laikas: birželio 16 d.

Vieta: Dieveniškių istorinis regioninis parkas, Šalčininkų r.

TRAKŲ ISTORIJOS MUZIEJUS

Edukacija „PAŽINTIS SU ARCHEOLOGIJA“

Edukacinio užsiėmimo dalyviai turės galimybę pažvelgti į praeitį ir sužinoti, kaip archeologai tiria ir rekonstruoja istoriją, remdamiesi rastais artefaktais ir kitais duomenimis. Taip pat susipažins su tyrimų metodais ir priemonėmis, kurios yra naudojamos archeologinių kasinėjimų metu. Trumpai apžvelgsime pagrindinius archeologinio darbo principus.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 16 d. 9–10 val.

Vieta: Trakų istorijos muziejus, Trakų Salos pilis, Karaimų g. 43C, Trakai

Edukacija „NEMATOMAS PAVELDAS: PILIAKALNIAI“

Edukacinio užsiėmimo dalyviai sužinos, kas yra piliakalnis, kokia šių gynybinių įrenginių istorija Lietuvoje. Ar tai natūralios, ar žmonių supiltos kalvos? Kaip skaityti piliakalniuose užkoduotą istorinę informaciją? Užsiėmimo metu bus siekiama ne tik atsakyti į šiuos klausimus, bet ir išsikelti kitus, susijusius su piliakalnių istorija ir šių objektų tyrimų metodais, gilintis į ateities tyrimų perspektyvas, galimybes prisidėti prie piliakalnių tyrimų savo gimtajame krašte.

Data ir laikas: birželio 16 d. 10–11 val.

Vieta: Trakų istorijos muziejus, Trakų Salos pilis, Karaimų g. 43C, Trakai

Ekskursijos ir edukacijos „RESTAURAVIMO DIRBTUVĖS“

Edukacinio užsiėmimo „Dokumentų restauravimo dirbtuvės“ dalyviai susipažins su dirbtuvių aplinka, naudojamais įrankiais, medžiagomis. Sužinos, kodėl „suserga“ knygos, kaip jas saugoti nuo „ligų“ ir ar galima knygą „pagydyti“.

O kokios knygos buvo rišamos Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje ir Trakų pilyje? Kas ir kam jas rišdavo? Dalyviai galės išmėginti pagrindinius senosios knygrišystės procesus: popieriaus lakštų lankavimą ir brošiūravimą, lankų susiuvimą į bloką siuvimo rėme ir knygos bloko kraštų pjovimą gobeliu – rankiniu diskiniu peiliu. Praktinio užsiėmimo metu kartu įrišime nedidelę odinę knygelę, o jos viršelį dekoruosime vienetiniais žalvariniais spaudais, rekonstruotais pagal XVI–XVII a. LDK valdovų ir didikų knygų rinkinius.

Edukacinio užsiėmimo „Metalo restauravimo dirbtuvės“ dalyviai susipažins su istorinio metalo restauravimo dirbtuvėmis, įranga, medžiagomis, restauratoriaus darbo ypatumais, restauruojamais eksponatais. Sužinos, kaip ir iš kur metalo dirbiniai patenka į restauratoriaus rankas. Kodėl jie sensta ir kaip restauratorius juos atgaivina? Praktinio užsiėmimo – intervencinio konservavimo – metu bus galima išmėginti keletą restauravimo procesų: metalo dirbinio plovimą, paviršiaus valymą, pašalinti įvairius nešvarumus ir rūdis.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Data ir laikas: birželio 16 d. 11–13 val.

Vieta: Trakų istorijos muziejus, Trakų Salos pilis, Karaimų g. 43C, Trakai

NALŠIOS MUZIEJUS

Paroda „NAUJAUSI UNIKALŪS RADINIAI, PAPILDĘ NALŠIOS MUZIEJAUS KOLEKCIJĄ“

Parodoje bus pristatomi naujausi unikalūs archeologiniai radiniai, papildę Nalšios muziejaus fondus. Parodą pristatys archeologė, Vilniaus universiteto doktorantė Ingrida Čičiurkaitė.

Data ir laikas: birželio 16 d. 15 val.

Vieta: Nalšios muziejus, Laisvės a. 1., Švenčionys

ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖ

Renginys „EUROPOS ARCHEOLOGIJOS DIENOS ANT MIJAUGONIŲ PILIAKALNIO“

Europos archeologijos dienų renginį 19 val. pradės prof. dr. Vykinto Vaitkevičiaus paskaita „Elektrėnų savivaldybės archeologinis ir mitologinis paveldas“. Po jos vyks edukacija „Archajiškos vestuvės“ su folkloro kolektyvais „Altonė“ ir „Devyniaragė“.

Data ir laikas: birželio 16 d. 19 val.

Vieta: Mijaugonių piliakalnis, Gilučių sen., Elektrėnų sav.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar Vilniaus oro uoste reikalinga požeminė geležinkelio stotis?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist