Renginiai

Ekstremalaus bėgimo su kliūtimis sportininkams ir mėgėjams varžybose „Alfa Run“ paruošta dar daugiau išbandymų

Šeštadienį Vilniaus rajone, Pamaraziuose, vyks jau tradicija tapusio didžiausios Lietuvoje ekstremalaus bėgimo su kliūtimis varžybos „Alfa Run“.

Renginys pripažintas oficialiu kvalifikacijos į ekstremalaus bėgimo (OCR) pasaulio čempionatą rengėju – dalyviai varžysis dėl galimybės dalyvauti rudenį JAV vyksiančiame pasaulio čempionate. Organizatoriai laukia atvykstančių sportininkų iš Latvijos, Ukrainos, Danijos ir kitų valstybių.

Pirmiems penkiems (vyrų ir moterų kategorijose atskirai), sėkmingai įveikusiems kvalifikaciją, bus suteikta teisė dalyvauti OCR Pasaulio čempionate 2022 m., kuris vyks Stratone, Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 

„Alfa Run“ varžybos vyks jau devintą kartą, jose dalyvaus tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai, šeimos su vaikais. Šiais metais dalyviams paruošta dar daugiau ekstremalių išbandymų, laukia 40 ekstremalių kliūčių, kurias įveikiant teks išsimaudyti purvo, ledo voniose, susidurti su elektros, aukščio, vandens ir kitais iššūkiais.

Varžybose numatytos 5 km ir 10 km trasos su laiko fiksavimu ir be laiko fiksavimo, kurios pritaikytos skirtingiems bėgikų pasirengimo lygiams. Visuose iššūkiuose gali dalyvauti ne jaunesni nei 14 metų dalyviai.

Renginio organizatoriai sako, kad kliūčių ruožas taps pergalingas tik tuomet, kai dalyvis, metęs iššūkį sau, jį įveiks su šalia esančių žmonių pagalba. Skatinant draugystę ir vienybę, siekiama padėti įveikti savo baimes, o kartu bent akimirkai dalyvius sugrąžinti į nutrūktgalvišką vaikystę.

 

Fizinį aktyvumą propaguojančiame renginyje netrūks pramoginių veiklų šeimoms su mažais vaikais. Mažiesiems 5–13 metų dalyviams sukurta speciali 1 km su 16 kliūčių trasa, kurioje vaikai šliauš Murziaus taku, šokinės linksmaisiais kalneliais ir kops į Milžinų sieną.

Renginio organizatorius – priklausomybės ligų „Alfa centro“ bendruomenė, kurios nariai yra iš priklausomybės gniaužtų ištrūkę žmonės. Kiekvienas dalyvis, įsigydamas bilietą, prisideda prie centro vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa centrui“ ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

Kvalifikacijos į ekstremalaus bėgimo (OCR) pasaulio čempionatą startas – 9.00 val., o prizinių vietų nugalėtojų apdovanojimai vyks 11 val.

 

Valentina Gudienė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button