Charizmatiškasis duetas Edita Mildažytė ir Saulius Pilinkus kviečia į susitikimus Vilniuje ir Alytuje. Dvi asmenybės papasakos apie tai, kaip gyventi, sugyventi, kartu dirbti ir kartu kurti populiarią televizijos laidą „Daiktų istorijos”. Pasidalins su žiūrovais įvairiais linksmais, įdomiais nutikimais kuriant laidos siužetus, praskleis televizijos užkulisius, pasakojimais pakvies ten, kur nenuveda vaizdai ekrane bei atsakys į žiūrovų klausimus.

Menotyrininkas Saulius Pilinkus ir jo Mūza – žurnalistė, prodiuserė – Edita Mildažytė nestokoja humoro jausmo, stebina intelektu, jų visada įdomu klausytis ir semtis žinių. Abiejų kuriamos laidos „Daiktų istorijos“ temos atliepia šiandienos problemas, kai kurios jų tampa vedlėmis kitų kolegų kūryboje ar visuomenės diskusijų objektu.

„Mums kartu kilo mintis, kad laidoje, atsispyrus nuo tam tikro daikto, galima paliesti įdomiausias temas, asmenybes, pasakoti apie reiškinius, procesus, gilintis į istorines aplinkybes. Rodos, atradome tokią paprastą formulę: kiekvienas daiktas turi galybę temų bei istorijų. Paimi stiklinę ir gali pasakoti… apie uolienas, kvarcinį smėlį, naudingųjų iškasenų gavybą, apie technologinius procesus, apie dizainą, funkciją, istorinius laikotarpius ir tuos, kurie gėrė iš tos stiklinės“, – dalinasi laidos vedėjas Saulius Pilinkus.

„Abu turime didžiulį potencialą iš užgyventų dalykų, kad visi akmenys jau surinkti, atėjo laikas juos išbarstyti, atiduoti, pasidalyti“, – įsitikinusi laidos prodiuserė Edita Mildažytė.

Į intriguojantį, šmaikštų, turiningą susitikimą su atradimo prieskoniu kviečia „Bardai LT“.

Lapkričio19 d. 18 val. „Legendos klubas“ Vilniuje

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

3 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist