Šiąnakt, iš sausio 18 į 19 dieną, prie Žaliųjų ežerų (Balsio ežere) rinksis būrys žmonių, kurie pliuškensis lediniame vandenyje. Mat tikima, kad sausio 19, nuo vidurnakčio, porai valandų, visas vanduo Žemėje įgauna stebuklingų galių. Taip esą nutinka tris kartus per metus. 

„Sausio 19 d. keletui valandų visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Veikiamas energetinių Visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis“ – rašoma pranešime.

Nuo šių maudynių prasideda 30 dienų iššūkis, kiekvieną dieną eketėje, visas 30 dienų.

Pagrindinės maudynės bus prie Žalųjų ežerų, naktį iš sausio 18 į 19 dieną. Dalyviai renkasi 23:59 ir apie 00:30 neria į ledinį vandenį. Legendos sako, kad vanduo būna šventas iki 02:00.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist