Renginiai

„Akropolyje“ – nemokami dailiojo čiuožimo pasirodymai

Dailiajam čiuožimui neabejingi sostinės gyventojai šios sporto šakos pasirodymais gali grožėtis nemokamai – Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ ledo arenoje kas antrą sekmadienį vyksta šokėjų ant ledo parodomosios programos.

Artimiausias pasirodymas numatytas spalio 31 d. Pasirodymų ciklas vyks iki 2022 m. vasario mėn., jis organizuojamas kartu su Lietuvos čiuožimo federacija.

„Ledo arenoje pasirodymus rengs Lietuvos olimpinės rinktinės nariai, Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių dailiojo čiuožimo rinktinės nariai, Lietuvos jaunių dailiojo čiuožimo pirmenybių laimėtojai bei prizininkai. Žiūrovai galės išvysti stipriausius Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovus, keliausiančius į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes. Tad čiuošime su olimpine dvasia!“, – komentuoja Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė Lilija Vanagienė.

 

Pasak „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, renginiais norima populiarinti dailiojo čiuožimo sportą Lietuvoje bei priminti apie artėjančias XXIV-ąsias žiemos olimpines žaidynes Pekine. „Prekybos centro ledo arenoje čiuoš ne tik visiems žinomos žvaigždės, bet ir jaunieji talentai, tad kviečiame visus prekybos centro lankytojus pasimėgauti išskirtiniais vaizdais. Galbūt šios akimirkos taps kad ir menka atgaiva tebesitęsiančios pandemijos akivaizdoje“, – sako D. Mertinas.


Primename, kad nuo rugsėjo 13 d. į prekybos centrus įleidžiami tik galiojantį galimybių pasą ar kitą jam prilygstantį dokumentą turintys lankytojai, tad atvykti stebėti pasirodymų ledo arenoje gali tik paskiepyti, persirgę ir turintys imunitetą COVID-19 infekcijai ar neigiamą testo rezultatą asmenys bei vaikai iki 16 metų.

Prekybos centre visi lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius ar kt.), laikytis saugių atstumų, naudotis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis.

 

Čiuožėjų ant ledo pasirodymai Vilniaus „Akropolyje“ planuojami du kartus per mėnesį, sekmadieniais, 12:15-13:00 val. Renginio organizatoriai tikisi, kad pasirodymai sudomins jaunąją kartą dailiuoju čiuožimu, o tėvams suteiks daugiau motyvacijos atvesti savo vaikus, ypač berniukus, į dailiojo čiuožimo grupes, taip prisidedant prie šios sporto šakos ateities.

Projektas tęsis iki 2022 m. vasario mėnesio – XXIV Pekino žiemos olimpinių žaidynių pabaigos. Tai jau septintosios žiemos olimpinės žaidynės po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo, kuriose dalyvaus Lietuvos čiuožimo federacijos atstovai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
2 mėnesius

O covid dalins nemokamai?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button