Renginiai

49-tąjį kartą miestą sudrebins fizikų diena

Vienas fizikas kartą pasakė: „Davė Dievas svarkę, duos ir bulgarkę“. Šiuo šūkiu vadovaudamasi jau 49 – tą kartą Fiziko Diena – FiDi nudažo Vilniaus miesto dangų 550 nanometrų bangos ilgiu. Šiais metais visa tai vyks gan simbolišką, metų metus nesikeičiančių be galo juokingų apgavysčių dieną – Balandžio pirmąją. Skirtumas tarp tų  šmaikščių dėdžių ir mūsų yra tas, kad kiekviena FiDi būna skirtinga, širdžiai be proto miela ir reikalaujanti mažiausiai 336 valandų nemigos. Tad nesvarbu tu smuikininkas, grikių ūkio savininkas ar Vilniaus miesto meras – per FiDi 49 tikrai rasi kaip save nudžiuginti!

Vienos dienos festivalis prasideda 10 val. Saulėtekio al. 9 vyksiančiame Fizlende. Tai per naktį fizikų grublėtų rankų nuo nulio iškeltas aktrakcionų miestelis. Čia galėsite išbandyti savo taiklumą iš lanko šaudant strėles, tiesa, šaudysite ne Jūs, o Jūsų valdomas robotas profesionalas. Jei dar nėra tekę ore apsisukti 360 laipsnių kampu, galimybę tai padaryti Jums suteiks tik Fizlende esančios tokios supynės. Taip  pat čia bus kartingų, radijo bangomis valdomų riedlenčių, porolonų jūra, gyvos muzikos koncertas, įvairūs prizai ir tai dar ne pabaiga, nes Fizlendo pramogų riba artėja į begalybę.

Tolumoje 15 val. jau galėsite girdėti skardų FiDi simbolio Dino Zauro riaumojimą, kviečiantį visus į Eiseną, kurios pradžia Fizlendas, pabaiga – Filologijos fakultetas. Į tikslą žygiuojančiai baltomis vėliavomis ginkluotai miniai sustoti neleis ant važiuojančios scenos grojanti grupė. Taip pat visos Eisenos metu svečiai iš kitų fakultetų puoš ir ruoš Diną Zaurą kovai dėl filologės širdies.

 

Kovai pasibaigus 19 val. prasidės tikras festivalis po stogu – FiDi 49 Vakarinė dalis, šiais metais apsistojusi Menų fabrike LOFTAS (Švitrigailos g. 29). Prie dviejų gyvo garso scenų plaukus galėsite pasileisti pagal Mesijaus, Z on A, Arklio Galios, Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės, Roadkill, Islandijos Plento Moterų bei kitų atlikėjų muziką. Viena iš scenų koncerto metu transformuosis į Play4n4 sceną, tapsianti idealiu pasirinkimu techno stiliaus muzikos gerbėjams.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button