Parodos

Svetingas savaitgalis Nacionalinėje dailės galerijoje palydi parodą „Dirbtuvė. Kūrinio genezė. Augustinas Savickas“ (programa)

Sausio 24–26 d. Nacionalinėje dailės galerijoje rengiamas svetingas savaitgalis, skirtas parodos „Dirbtuvė. Kūrinio genezė. Augustinas Savickas“ uždarymui. Šia proga vyks nemokamos ekskursijos, Editos Mildažytės filmo „Sujungęs amžius“ peržiūros ir kūrybinės dirbtuvės. Galerijos bilietas penktadienį ir šeštadienį kainuos vieną eurą, o sekmadienį, sausio 26 d., galerijos lankymas bus nemokamas.

Kaip teigia parodos kuratorius dr. Vidas Poškus, pagrindiniai šios parodos veikėjai yra trys: autorius (menininkas), darbo vieta (dirbtuvė arba studija) ir kūrinys. Taigi, šios parodos tikslas – atkurti A. Savicko dirbtuvę. Toji „restauracija“ yra simbolinio pobūdžio. Paroda, primenanti menininko aprašytus rojaus sodus ar čiurlionišką visatą, pasivaikščiojimus, mena neramią A. Savicko kūrybinę kelionę su savais pakilimais ir nuopuoliais, su paveikslų atsiradimais nuo eskizo iki galutinės studijos, su persekiojančiais motyvais ir pasąmonėje įstrigusiais vaizdiniais.

Visi renginiai nemokami, penktadienį ar šeštadienį apsilankiusiems tereikės nusipirkti galerijos bilietą už 1 eurą, o sekmadienį galerijos lankymas bus nemokamas.

Nuotr.: Gintarė Grigėnaitė

Svetingo savaitgalio programa:

Sausio 24 d., penktadienis

17 val. ekskursija po parodą su NDG gidu. Būtina išankstinė registracija el. p. [email protected]


Sausio 25 d., šeštadienis

Visą šeštadienį, be pertraukų, NDG auditorijoje bus rodomas Editos Mildažytės filmas apie Augustiną Savicką „Sujungęs amžius“. Filmo trukmė – 55 minutės.

12 val. kūrybinės dirbtuvės NDG edukacijos centre. Būtina išankstinė registracija el. p. [email protected]

16.30 val. ekskursija po parodą su NDG gidu. Būtina išankstinė registracija el. p. [email protected]

Sausio 26 d., sekmadienis

Visą sekmadienį, be pertraukų, NDG auditorijoje bus rodomas Editos Mildažytės filmas apie Augustiną Savicką „Sujungęs amžius“. Filmo trukmė – 55 minutės.

13 val. ekskursija po parodą su parodos kuratoriumi dr. Vidu Poškumi. Būtina išankstinė registracija el. p. [email protected]

15 val. ekskursija po parodą su parodos kuratoriumi dr. Vidu Poškumi. Būtina išankstinė registracija el. p. [email protected]

Nuotr.: Gintarė Grigėnaitė

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

4 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button