Parodos

Parodoje Vilniuje – mokykla, kurioje mokosi karališkosios šeimos vaikai

Kovo 16 dieną Vilniuje parodoje „Tarptautinių studijų dienos“, kuri įvyks viešbutyje Radisson Blu Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20), bus pristatytos privačios mokyklos iš įvairių pasaulio šalių. Tėvai ir moksleiviai vienoje vietoje galės susitikti ir pabendrauti su vidurinių mokyklų direktoriais, pavaduotojais ar mokytojais iš Didžiosios Britanijos, Kanados, JAV, Portugalijos, Prancūzijos, Ispanijos.

Šios mokyklos savo šalyse žinomos jau daugelį metų, kai kurios jų skaičiuoja šimtmečius. Čia nėra pastovių švietimo reformų, ar mokymo planų nuolatinio keitimo. Mokyklos absolventai grįžta į mokyklą vedini savo vaikais ar anūkais, nes mokykloje yra kokybiškas ir laiko patikrintas teisingas požiūris  į vaikų mokymą ir ugdymą.

Atskirai norėtųsi paminėti Gordonstoun mokyklą iš Jungtinės Karalystės. Joje mokosi karališkosios šeimos narių vaikai, britų aristokratai. Net trys karališkosios šeimos kartos mokėsi Gordonstoun – tai princas Filipas, Edinburgo hercogas( karalienės Elžbietos II sutuoktinis), princas Čarlzas, Jorko kunigaikštis princas Andrew ir princas Edvardas. Šiuo metu tarp mokyklos abiturientų yra net 19 Europos karališkų šeimų narių, ją baigė žinomi rašytojai, aktoriai, politikai bei sportininkai. Mokykla yra Škotijoje, Mori dalyje, artimiausias oro uostas  – Aberdeen.

 

Gordonstoun – tai mokykla-pensionas, kurioje mokosi apie 600 berniukų ir mergaičių pagal dangiškąją išsilavinimo sistemą – GCSE ir A-level programose. Net 40 tautybių atstovų mokosi mokykloje, o tai suteikia galimybę vaikus auklėti tarptautine dvasia, diegiant supratimą ir pagarbą įvairioms kultūroms ir kalboms. Mokykloje skiriamas didelis dėmesys įvairiapusiškam moksleivių lavinimui ir harmoningos asmenybės ugdymui.

Pagrindiniai mokyklos principai yra šie:

  1. Leisti jaunuoliams atsiskleisti ir išmokyti įveikti sunkumus.
  2. Suteikti jaunuoliams tiek pergalių, tiek ir pralaimėjimų patirties.
  3. Išmokyti jaunuolius visuomenės gerovę iškelti aukščiau asmeninių ambicijų.
  4. Rasti laiko tylai ir apmąstymams
  5. Lavinti vaizduotę ir gebėjimą žvelgti į priekį.
  6. Įskiepyti rimtą požiūrį sportui bei aktyviam laisvalaikiui, kad tai netrukdytų bendram ugdymui.
  7. Išmokyti vaikus nesijausti labiau privilegijuotais prieš kitus žmones.

Mokykla užima 200 akrų parko teritoriją. Be mokymui skirtų pastatų moksleiviai naudojasi sporto kompleksu su baseinu, žaidimo aikštelėmis, skvošo kortais, treniruoklių sale, lipimo uola siena, 200 vietų teatru, šokių studijomis ir repeticijų salėmis, sporto kompleksu kur sudarytos galimybės užsiimti vandens sporto šakomis, puikiai įrengtomis muzikos departamento įrašų studijomis ir klasėmis repeticijoms. Dalis sporto šakų, kuriomis galima užsiimti Gordonstoun mokykloje: tenisas, futbolas, regbis, plaukimas, krepšinis, karatė, svkošas, golfas, aerobika, lengvoji atletika.

 

Mokykla didžiuojasi puikiais akademiniais rezultatais. 2016 metais A-level rezultatai – 11% baigusiųjų gavo A* įvertinimą (liet. atitikmuo 90% ir daugiau). Abiturientai 2016 įstojo mokytis į tokius žinomus universitetus kaip Cambridge, Edinburgh, Bath, St Andrews, Imperial College London, Exeter, Newcastle, Leeds, Glasgow, Nottingham, the Royal Academy of Music (London), the Royal Conservatoire of Scotland, taip pat ir į kitų šalių universitetus.

Jei Jūs norite sužinoti, kaip įstoti į privačią mokyklą pensioną, kokius testus būtina laikyti, kiek kainuoja mokslas, kokios galimybės gauti stipendijas, tuomet jūs turite unikalią galimybę sužinoti visą šią informaciją. Mokyklos atstovai pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus parodoje „Tarptautinių studijų dienos“  Vilniuje, kuri vyks kovo 16 d. (ketvirtadienį) Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre adresu Konstitucijos pr. 20.

Dėl stojimo paraiškų tvarkymo į Gordonstoun mokyklą prašome kreiptis į Baltic Council for International Education.

 

Parodoje Vilniuje dalyvaus šios privačios mokyklos-pensionai.

Didžioji Britanija: Queen’s College, Rendcomb College, Kent College, D’Overbroeck’s school, Rydal Penrhos School, Wellington School, Abbey College Cambridge, Cardiff Sixth Form College, Brooke House, Queen Ethelburga’s Collegiate, Cambridge International School, Bosworth Independent College.

JAV: Nord Anglia Education (The Village School, Windermere Preparatory School, North Broward Preparatory School), North Cedar Academy, American Hebrew Academy.

 

Ispanija: Lady Elizabeth School.

Portugalija: Nobel International School Algarve.

Kanada: Columbia International College.

 

Prancūzija: Ecole des Roches.

Sprendimas išleisti vaiką mokintis užsienyje – labai atsakingas žingsnis. Renkantis koledžą arba mokyklą būtina žinoti, kad tai pats svarbiausias Jūsų gyvenimo projektas.

Iki susitikimo parodoje!

Paroda „Tarptautinių studijų dienos”

Kovo 16 d. Vilniuje

Parodos vieta:  Radisson Blu Hotel Lietuva, Konferencijų centras,  Konstitucijos pr. 20

Darbo laikas: 10.00 – 18.00

Įėjimas nemokamas

Papildomą informaciją, dalyvių ir seminarų sąrašą rasite:

http://www.balticcouncil.lt/lt/parodos-ir-seminarai/didziausia-specializuota-parod

Parodos organizatoriai – jūsų konsultantai išsilavinimo užsienyje klausimais.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button