Parodos

Jubiliejinis CONVENE renginių organizatoriams žada naujus garsius vardus

Vasario 8 – 9 dienomis Litexpo kongresų ir parodų centre vyks penktoji konferencijų turizmo paroda CONVENE, kurioje susitiks Lietuvos bei užsienio konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalai. B2B renginio uždavinys – supažindinti profesionalias paslaugas Lietuvoje ir Baltijos regione teikiančias įmones su pasaulinėmis kompanijomis,  kurios ieško naujų, kokybiškų paslaugų tiekėjų, neatrastų vietų ir miestų savo ar savo klientų renginiams. 

„Penktus metus iš eilės galime džiaugtis, kad per CONVENE į Vilnių atvyksta vis daugiau garsių konferencijų turizmo profesionalų, renginių organizatorių, kuriems mūsų rinka jau yra žinoma, kaip puikios kokybės ir geros kainos derinys. Matome, kad ir mūsų verslas pamažu ima suvokti milžinišką ekonominį potencialą slypintį šioje srityje. Tai rodo ir faktas, kad nuo pirmojo CONVENE, įvykusio 2013 metais, lankytojų ir interesantų skaičius padvigubėjo”, – sako parodos – kontaktų mugės organizatorė, Go Vilnius turizmo ir konferencijų biuro vadovė, Jolanta Beniulienė.

Šiemet kontaktų mugėje paslaugas pristatys daugiau kaip 80 įmonių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Rusijos. Renginio metu laukiama apie 160 organizacijų iš užsienio, ieškančių galimybių organizuoti konferencijas ir renginius Lietuvoje bei Baltijos regione, tarp jų ir tokie pasauliniai gigantai kaip „Nissan“, „HP“, „Ecovis“, „Ricoh – International“, „ECCO – European Cancer Organization“, „Alzheimer Europe“, „Kaercher LLC“, „Gazprom StroyTEK Salavat“,  atvykstantys iš Šveicarijos, Kinijos, Belgijos, Liuksemburgo, Rusijos, Danijos, Prancūzijos, Honk Kongo, Italijos.

 

Jolanta Beniulienė: „Dabar jau drąsiai galime teigti, kad esame konferencijų industrijos flagmanas Baltijos regione. Vilniuje susitinka didžiausios pasaulio korporacijos bei organizacijos ir profesionaliausi konferencijų organizatoriai. Konkuruojame su gerokai didesnę patirtį turinčiomis Vakarų Europos, Skandinavijos rinkomis. Esame paskaičiavę, kad šiemet įvyks net 3500 susitikimų, po kurių, per ateinančius dvejus – penkerius metus, tikimės sulaukti renginių Lietuvoje, kurie generuoja milijoninius pelnus ir svariai prisideda prie šalies organizatorės ekonomikos augimo. Vien tik 2015 metais tarptautinių renginių apyvarta Vilniuje gali būti įvertinta daugiau nei 6 mln. eurų“.

Parodos metu vyks ne tik profesionalų susitikimai, bet ir edukacinė programa, kurios metu bus aptariamos naujausios konferencijų turizmo rinkos tendencijos, gilinamasi į technologinius konferencijų industrijos sprendimus, skiriamas dėmesys komunikacijos tarp kliento ir tiekėjo svarbai. Taip pat vyks panelinės diskusijos, kurių metu bus aptariami korporatyvinio kliento lūkesčiai bei dalinimosi ekonomikos įtaka pakankamai konservatyviam konferencijų organizavimo verslui. Programą nemokamai gali aplankyti visi norintys.

CONVENE organizuoja VšĮ GO Vilnius. Projektą remia LR Ūkio ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė. Organizaciniai partneriai: „LITEXPO“, „Baltic Travel Group“, „West Express“, „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Comfort Hotel LT“, „Artagonist Art  Hotel“, „Relais & Chateaux Stikliai Hotel”.

 

Dalyviai, lankytojai ir spaudos atstovai į renginį gali registruotis internetu www.convene.lt

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button