Spalio 21 d. 11 val. Vingio parke vyks pagarbos ir paramos bėgimas „In Memoriam“ bei 10 km atviras Lietuvos kariuomenės bėgimo čempionatas. Bėgimą organizuoja LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis. Renginį globoja Lietuvos kariuomenės vadas gen. Valdemaras Rupšys.

Renginys organizuojamas jau devintą kartą, po to, kai 2015 metų rugsėjo mėnesį, Lietuvos kariuomenės maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius. Kartu vykdoma paramos akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems.

„In Memoriam“ renginio metu Vingio parke galima bėgti 1 ar 4 km nesivaržant, šiose distancijose nugalėtojai ir prizininkai nebus renkami. Bėgimo dalyviai 10 km distancijoje varžysis dėl atviro Lietuvos kariuomenės čempionato apdovanojimų, jiems taip pat bus įteikti atminimo medaliai.

Įsigydami bilietą ne tik dalyvausite oficialiose varžybose, bet taip pat savo auka paremsite šiais metais mirusių Lietuvos karių šeimas. Bilieto kaina – Jūsų pasirinkta paramos suma.

Renginio metu trasoje ir įvažiavime į Vingio parką iš Geležinio Vilko gatvės bus eismo ribojimų. Kviečiame į parką atvykti pėsčiomis.

Šaltinis: Viešoji įstaiga „Vilniaus miesto parkai“

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

8 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist