Įdomiais projektais ir veiklomis garsėjantis Gervių lizdas rugsėjo 16 d. – spalio 22 d. kviečia į dar vieną pramogą – mistinį šviečiančių grybų parką. Parkas ir jo eksponatai – daugiau nei 200 vnt įvairių grybų, buvo kuriamas beveik metus. „Grybų parkas“ yra mistinė, magiška vieta, skirta visos šeimos pramogai. Keistas grybų pasaulis užburs jus: norėsite liesti, fotografuoti, filmuoti ir valiūkiškai džiaugtis, tarsi būtumėte pakliuvę į stebuklingą karalystę.

„Keletą paskutinių metų mane labai žavi grybai – aš į mišką einu ne jų rinkti, o fotografuoti. Kūryba man reikalinga gyvybiškai, todėl daug metų kuriu dekoracijas filmams ir renginiams. Iš šios kūrybos ir atsirado paralelė tarp dekoracijų ir grybų. Tiek filosofiškai, tiek moksliškai grybai yra labai stebuklingas dalykas, jie labai daug visko gali, moka ir žino. Jie yra viso ko pradžia ir pabaiga. Mistinių grybų gamyba prasidėjo su dar vienu mano siekiu – gyventi miškuose ir kad ten lankytųsi žmonės, o aš jiems galėčiau savo pasakas sekti. Noriu padaryti tokį grybų mišką, kad žmogus į jį atėjęs jaustųsi kaip skruzdėlė miške – turbūt noriu arba padidinti grybus arba sumažinti žmogų. Turiu tikslą užkrėsti žmones aistra grybams ir parodyti koks tai stebuklas, nes tai nėra vien voveruškos ir baravykai.“ – apie milžiniškų, šviečiančių grybų, „Grybų parko“ eksponatų kūrimą pasakoja jų kūrėjas aktorius Saulius Baltrūnas.

„Gervių lizdo“ savininkė, rašytoja, visuomenės veikėja Birutė Jakučionytė džiaugiasi jau dabar esamu susižavėjimu parko eksponatais, nors „Grybų parkas“ atsidarys tik rugsėjo 16 dieną:  „Kai kurios grybų ekspozicijos jau dalyvavo renginiuose ir net nusifilmavo komedijoje „Pranašystė Lietuvai“. Juos matę šypsosi ir žavisi grybais. Vieni grybai švies, kiti mirksės, treti skleis garsus, o dar kiti – net ir dūmus! Stebėsitės jų dydžiu, nes kai kurie sieks 4 metrus. Kviečiame į įspūdingą kelionę – užėję pro vartus – Pono Baravyko storą kotą, kurį lipdėme iš molio kelis mėnesius, apžiūrėsite keistų, šviečiančių grybų kompozicijas, eisite pažintiniu „Grybų parko“ taku iki milžiniškos Musmirės.  Jeigu sušalsite – kviesim prie ugnelės moliniame name  pažiūrėti filmą apie grybų pasaulį. Jeigu išalksite – galėsite užsukti į mūsų lauko restoraną “Lesykla” paskanauti gardžios “Mona ližė” picos, išgerti kaštų sulčių ar paskanaut meduolinių grybukų. Veiks ir suvenyrų turgelis. Kol lauksite picos ar rinksitės sau suvenyrus, vaikai galės siausti unikaliame plastikinių kamštelių baseine arba pažaisti Trolių troboje esančiame Lego kambaryje. „Gervių lizde“ sukursime jums jaukią, šventišką vakaro atmosferą rugsėjo ir spalio mėnesių vakarais“.

„Gervių lizdas” yra vaikų ir paauglių edukacijoms, stovykloms skirta stovyklavietė, sukurta tvaraus vartojimo principais. Joje rasite keistų statinių, drėbtų iš molio ar pastatytų iš senų langų.

„Gervių lizde” auginame 4000 ąžuolų sodinukų. Todėl turėsite ką apžiūrėti ir kur pasivaikščioti. Susiplanuokite pas mus praleisti 2 – 3 valandas. Stovyklavietėje griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus.

Grybų parkas veiks rugsėjo 16 – spalio 22 d. ketvirtadieniais – sekmadieniais 17 – 22 val. Kaina 10 eurų.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

63 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist