Antrąją Vilniaus knygų mugės dieną „Muzikos salėje“ būrį klausytojų sutraukė Vido Bareikio, Monique bei „Bix“ koncertai. Su naujais savo albumais pokalbių scenoje supažindino Andrius Mamontovas, Daddy Was A Milkman ir Aleksandras Makejevas.

„Tiesioginis bendravimas su gerbėjais atperka visą nuovargį. Šiemet vėl jaučiamas didelis žingsnis į priekį, vėl puiki „Muzikos salė“. Kas dar nebuvot, prisijunkit, gyvai yra gerokai įspūdingiau“, – įspūdžiais dalinosi DJ Mamania, kurį su kitais „G&G Sindikato“ nariais galima sutikti grupės stende, o šeštadienį vakare – ir pokalbių scenoje.

Andrius Mamontovas prasidėjus Vilniaus knygų mugei savo gerbėjams pateikė staigmeną – naują instrumentinį albumą. „Muzikos salėje“ pokalbio ir muzikinių improvizacijų metu kūrėjas išsamiau pristatė savo darbą „The Hong Kong Tapes“, kurį galima rasti internetinėse muzikos platformose.

Daddy Was A Milkman, šią savaitę gerbėjus nudžiuginęs ne viena naujiena, pasakojo apie „Muzikos salėje“ pristatomą vinilo plokštelę bei vienintelį šiais metais koncertą. Pokalbių scenoje taip pat vyko naujausio Aleksandro Makejevo albumo bei vinilo plokštelės „Vytautas Kernagis – tautos šauklys“ pristatymai.

Penktadienį pagrindinėje scenoje naujausią albumą „Katukavakare?“ energingu pasirodymu pristatė Vidas Bareikis. Savo debutinio albumo kūrinius gausiai susirinkusiems gerbėjams taip pat atliko Monique. Raganiškoji post-folkloro grupė „Sen Svaja“ surengė darbo „Kraitis iš pelkės” premjerą. Trisdešimtmetį mininti grupė „Bix“ koncertu pristatė proginį visų savo perleistų albumų rinkinį „XXX“.

„Muzikos salės“ džiazo klube koncertavęs Liutauras Janušaitis supažindino klausytojus su savo dvigubu albumu „Two Different Sides”, įrašytu su VDU kameriniu orkestru. Čia taip pat savo naujausią darbą pristatė bosistas Domas Aleksa bei „Infiltrators Trio“. Džiazo federacija surengė diskusiją apie proveržį Lietuvos džiaze.

Klasikos alėjoje visas keturias dienas lankytojai gali susipažinti su klasikinės muzikos kūrėjų bei koncertų organizatorių veikla. Čia įkurtoje skaitmeninėje salėje galima mėgautis profesionaliais klasikinės muzikos koncertų video įrašais. Šioje alėjoje taip pat vyksta klasikinės muzikos albumų pristatymai ir atlikėjų susitikimai su klausytojais.

Šeštadienį „Muzikos salėje“ koncertus surengs Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, „ba.“, Monika Linkytė, Naujų idėjų kamerinis orkestras, „Garbanotas Bosistas“. Džiazo klube gros Leonidas Šinkarenko, Kęstutis Vaiginis, Veronika ChiChi su Dmitrijum Golovanovu. Vyks pokalbiai su „G&G Sindikato“, „Skamp“ nariais, Leon Somovo ir Jazzu, Tomu Sinickiu, Lilu ir Innomine.

Sekmadienį scenoje pasirodys Martynas Levickis, Migloko, grupė „Reinless“, Vladas Bagdonas, choras „Jauna muzika“. Pokalbių scenoje viešės Sigitas Parulskis su Gintaru Sodeika, „Happyendless“, Andrius Kaniava, Jurgis Brūzga, Saulius Petreikis.

Projektą „Muzikos salė“ organizuoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA. Projektas iš dalies finansuojamas LR Kultūros ministerijos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis. Projektas yra tarptautinės Vilniaus knygų mugės dalis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist