Laisvalaikis

Naujamiesčio bendruomenė susivienijo šeimai skirtame renginyje

Sekmadienį praūžė visai šeimai skirtas renginys “Naujamiesčio dienos: Šeimadienis”. Į industrinį menų fabriką “Loftas” rinkosi aktyvūs tėveliai ir smalsūs vaikai, kurie nuo pat ryto pasinėrė į įdomius atradimus ir nuotykius.

Pramogos buvo skirtos visiems: tikriems gudročiams, sporto aistruoliams, žaisti ir išdykauti mėgstantiems, muzikos instrumentais groti norintiems ar net gatvės šokių subtilybių svarstantiems išmokti ir ne tik!

Nuotrauka: Rytis Bugajecas

Vaikai galėjo susipažinti su kaimynystėje gyvenančiais bendraamžiais, buvo kviečiami drauge važinėtis kartingais, piešti, mokytis anglų kalbos, dainuoti ar tiesiog išdykauti pripučiamame batute.

 

Renginio metu šeimas džiugino ne tik įvairios siūlomos veiklos, bet ir muzikiniai pasirodymai, tarp kurių ir vaikų atliekamos dainos.

Nuotrauka: Rytis Bugajecas

Prie šeimos šventės prisijungė ir linksmieji animatoriai, kurie mažuosius linksmino visą dieną, o šie galėjo šėlti nuotaikingame žaidimų kambaryje. Vaikai galėjo pasipuošti žaismingais piešiniais ant veidukų, smaližiai gardžiavosi puria cukraus vata, sūriau mėgstantys traškino spragintus kukurūzus.

Kol vaikai linksminosi, laikas buvo skiriamas tėveliams. Jūsų laukė kūrybinės dirbtuvės-paskaita tėvams apie ugdymą, bendravimą su vaikais ir šeimoje, tarptautinio trumpametražių filmų festivalio peržiūra „Future Shorts“, bei judesio dirbtuvės visai šeimai.

 
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Nuotrauka: Rytis Bugajecas
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button