Koncertai

Vingio parką šeštadienį sudrebino grupės „ba.“ koncertas (nuotraukos)

Vingio parke šeštadienio vakarą nugriaudėjo didžiausias lietuvių roko grupės koncertas nuo 1997 m. – praėjus lygiai 25 metams nuo tada, kai čia įvyko „Foje“ atsisveikinimo koncertas. Grupė „ba.“ kartu su gerbėjų minia atšventė savo grupės dešimtmetį ir sugrojo ilgiausią savo koncertą.

„Per 10 metų prikaupėme tiek dainų, kad dėl koncerto trukmės net nekilo klausimų. Manau, sunkiai tilpsime ir į dvi valandas. Norim visiems atėjusiems surengti didelę šventę“, – dar prieš lipimą ant scenos kalbėjo grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius.

Kaip tarė, taip ir padarė – „ba.“ scenoje surengė spalvingą dviejų valandų pasirodymą. Nugriaudėjo ne tik grupės hitai iš skirtingų kūrybos laikotarpių, bet ir dainos iš būsimo albumo: jau gerbėjams pažįstami singlai „Šokis“ ir „Purvo Gerkle“ bei dar negirdėta naujiena pavadinimu „Nuogas Nervas“.

 

Naujai nuskambėjo ir „ba.“ gerbėjams puikiai pažįstamos, bet kiek perdarytos dainos „Sugebėt Pasikeist“, „Tai Ne Žmogus“ ir „Spaudžia Iš Aplink Laisvė Iš Vidaus“.

„Scenoje išgyvenau tiek įvairių būsenų. Net netelpa galvoje visa tai, kas ką tik įvyko“, – emocijų pasibaigus koncertui neslėpė Benas ir nuėjo į Vingio estrados viršų, kur atsisėdęs bandė susidėlioti mintis.

Rokerių „ba.“ pasirodymą apšildė paties Beno Aleksandravičiaus kruopščiai atrinktos grupės. Penkių valandų roko maratoną pradėjo „Roughly Human“, tęsė „Local Blood“ ir prieš pat „ba.“ pasirodė grupė „Motina“.

 

„Norėjau, kad šis koncertas taptų platforma grupėms, kurios vertos būti pastebėtos. Tuo pačiu norėjau pasidalinti mūsų koncerto mastu kitais tam, kad žmonės atrastų kažką naujo“, – po koncerto trumpai savo pasirinkimą „ba.“ apšildymui komentavo Benas.

Dinamiškas vasaros oras nepakišo kojos – minia šėlo nuo pirmųjų iki paskutiniųjų gitarų akordų. Didysis koncertas, kuriam „ba.“ ruošėsi, galima sakyti, dešimtmetį, baigėsi vidurnaktį, tačiau minia neskubėjo skirstytis.

Pati grupė savo jubiliejų su draugais, komanda ir artimaisiais žada atšvęsti vėliau: „Prieš koncertus bandau išlikti ramus ir susikaupęs, o po didesnių koncertų dažniausiai noriu tik miegoti“, – savo vėlyvojo vakaro planus po didžiojo koncerto Vingio parke atskleidė Benas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
grazulis

balalaikų grupė. sunku suprasti kuo jie įdomus, nes visos dainos iš trijų sakinių…

ba fanas

tu daunas :DDDDD

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button