Koncertai

Savaitgalio renginių TOP 10 (29-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (liepos 23-25 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Vilnius – atvira muzikos salė

Kur? Įvairios vietos Kada? Liepos 23-25 d.

Liepos 23–25 d. Vilniaus miesto savivaldybė, GO Vilnius ir AGATA kviečia jus į muzikos šventę. Tris dienas Vilnius taps atvira muzikos sale. Net 7 muzikos erdvės, kur skambės nuo folko iki kieto roko.

 

Baltos varnos, Monika Marija, Gytis Ambrazevičius ir grupė, Biplan, Poliarizuoti stiklai, Vaidas Baumila – iš viso 50 grupių ir atlikėjų visą savaitgalį skirtingose atvirose muzikos salėse!

Koncertų programą rasite čia.

2. Atmosferiniai dangaus stebėjimai ŽENKLAI

Kur? Stalo kalnas Kada? Liepos 24 d. (šeštadienis) 23:00 val.

 

Žiūrovui šis spektaklis – tai keliasluoksnė patirtis; atmosferinis dangaus stebėjimas vyks tokiose vietose, kur spektakliai vyksta retai: parkuose, pievose, toliau nuo miesto šviesų ir „miesto reikalų“. „Ženklams“ reikalinga rami oazė tam, kad galėtume panirti į žvaigždėtą dangų ir po juo gimstančią istoriją. Nors spektaklis inspiruotas dangaus vaidmens Baltų tradicijose, ši patirtis nebus tarsi senos enciklopedijos vartymas.

„Ženklais“ toliau tęsiama pažintis su dangaus skliautu ir jo inspiruotomis istorijomis, prasidėjusi 2018 m. pristatytame taip pat atmosferiniam dangaus stebėjimui skirtame kūrinyje „Signalai“.

3. Dramos gatvė @Telia Kino Pieva

Kur? Baltojo tilto pieva Kada? Liepos 23-25 d.

 

Savaitgalius planuokite kartu su Telia, kur žiūrėsime filmus ir spektaklius po atviru dangumi ir džiaugsimės vasaros malonumais!

Visą mėnesį nuo penktadienio iki sekmadienio, Vilniuje prie baltojo tilto jūsų lauks Telia Kino Pieva, kur galėsite praleisti smagiausias akimirkas mieste.

4. Paroda NEĮGYVENDINTI XX AMŽIAUS VILNIAUS PROJEKTAI

Kur? Vilniaus muziejus Kada? Nuo liepos 21 d.

 

„Vilnius yra tokioje geografinėje padėtyje, kur susidaro didžiojo tarpkontinentalinio susisiekimo mazgas, ligi šiol tinkamai neišnaudotas dėl politinių sąlygų. Didžiųjų kelių susikryžiavimas duoda impulso mūsų sostinei augti ir plėstis“, – rašė Vilniaus miesto architektas Vytautas Landsbergis-Žemkalnis 1940 metais.

XX amžiuje politinė valdžia Vilniuje keitėsi net dešimt kartų, tačiau nepaisant įvairiausių ideologijų ir režimų, politikai, miesto planuotojai ir architektai žadėjo sukurti geresnį pasaulį, geresnį Vilnių ir geresnę visuomenę.

5. Pripučiamų batutų festivalis

Kur? Baltojo tilto pieva Kada? Liepos 23-25 d.

 

2021 m. liepos 23 – 25 d. Vilniuje, prie Baltojo tilto iškils jau tradicija tapęs kone didžiausias atrakcionai.lt pripučiamų batutų festivalis. Vilniečiai ir Vilniaus miesto svečiai, vaikai ir šeimos net tris dienas gryname ore galės mėgautis milžiniškais pripučiamais atrakcionais ir batutais, kliūčių ruožais, aktyviomis pramogomis.

6. Nemokamas kalnų dviračių turas “Link Verkių regioninio parko”

Kur? A.Stulginskio g. 5 Kada? Liepos 24 d. (šeštadienis) 10:00 val.

Nuo birželio 2 d. startuojame su nauju projektu „Kalnų dviračiais aplink Vilnių“ ir visą vasarą rengsime jums nemokamus turus/treniruotes kalnų dviračiais!

Maršrutai sudaryti įtraukiant naująją „100 km aplink Vilnių“ trasą. Prisijunkite su savo dviračiu, o jei dviračio neturite – turui jį suteiksime jums nemokamai! Rekomenduoajme važiuoti kalnų dviračiais.

7. OG Version

Kur? Upės terasa Kada? Liepos 23 d. (penktadienis) 20:00 val.

OG Version surengs vieną energingiausių koncertų šią vasarą „Upės terasoje“, PC CUP 5-ame aukšte, Upės g. 9, Vilniuje.

Liepos 23 dienos koncerte „Upės terasoje“ kartu su OG scenoje bus PROFLAME IR FURYTTO.

8. Naujasis Baltijos šokis 2021

Kur? Įvairios vietos Kada? Liepos 1-30 d.

Tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ pristato jubiliejinę programą „Viskas yra šokis“. 25-erių metų sukaktį minintis festivalis liepos 1 – 30 d. žiūrovus kviečia šokį patirti muziejuose, Vilniaus erdvėse po atviru dangumi bei Lietuvos regionuose. Žiūrovų laukia išskirtiniai Portugalijos, Vokietijos, Liuksemburgo, Čekijos, Lenkijos, Baltarusijos menininkų spektakliai, naujausi Lietuvos kūrėjų darbai ir šokio eskizų programa.

9. Midsummer Vilnius: Andrius Mamontovas

Kur? Valdovų rūmai Kada? Liepos 23 d. (penktadienis) 20:00 val.

Nors pakitusi kasdienybė, retas, dažnai net baimę keliantis ryšys su išoriniu pasauliu, vis didėjantis nerimas ir apatija, regis, turėjo įšaldyti kūrybiškumą ir norą kurti, tačiau menininkai ir atlikėjai dar kartą įrodo, kad kultūra yra priešnuodis viskam, kas negatyvu, ir kurti nesustojo net tada, kai sustingo visas pasaulis. Šiais kūrybos rezultatais ir pokyčius išgyventi padedančiomis meno savybėmis galės įsitikinti ir festivalio miesto širdžiai „Midsummer Vilnius“ žiūrovai: liepos 12-23 dienomis miestiečiai ir miesto svečiai Valdovų rūmuose turės galimybę pirmieji džiaugtis naujais, dar niekur negirdėtais muzikos kūriniais, šokio teatro premjeromis, netikėtais atlikėjų bendradarbiavimo rezultatais, svečiais iš užsienio ir kitomis, įkvepiančiomis bei įprastybę keičiančiomis patirtimis.

10. Džiazas Bernardinuose

Kur? Bernardinų sodas Kada? Liepos 25 d. (sekmadienis) 19:00 val.

Džiazas po atviru dangumi sekmadienio vakarą Sereikiškių parke Sugamour Bernardinų sodo vasaros rezidencijoje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Henrikas
Henrikas
2 mėnesius

Jo mažai dar užsikrėtė

Vytautas
Vytautas
2 mėnesius

Kodėl nerašot kiek kainuoja tokios “pramogos” ?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button