Koncertai

Per „G&G Sindikato” koncertą „Siemens“ arenoje apdovanotas penkiamilijoninis lankytojas (nuotraukų galerija)

Šeštadienio vakarą sostinės arenoje griaudėjęs paskutinis hiphopo kumščio „G&G Sindikato” koncertas „Uždegti šviesą“ buvo ypatingas ne tik scenoje pasirodžiusiems atlikėjams, bet ir „Siemens“ arenai bei vienam BMW klube koncertą stebėjusiam žiūrovui. Pastarasis tapo penkiamilijoniniu arenos lankytoju ir buvo pamalonintas išskirtiniu dėmesiu bei dovanomis.

Antrą kartą sostinės arenoje koncertavusius hiphopo vėliavnešius apšildęs „Jama & W“ kolektyvas nuskambėjus antrajai dainai padarė trumpą pertraukėlę ir kelioms minutėms privertė suklusti publiką. „Šįvakar arenoje apsilankė lankytojas numeris penki milijonai. Jis čia yra ir jis net nežino, kad jis toks yra“, – tarė grupės lyderis.

Netrukus šviesos stulpas apšvietė tribūnoje sėdintį laimingąjį žiūrovą, o „Jama & W“ paragino publiką penkiamilijoninį lankytoją pasveikinti aplodismentais. Skambant audringoms ovacijoms, iš BMW klubo laiminguoju tapęs Paulius buvo palydėtas į sceną, kur jo laukė „Jama&W“ sveikinimas ir dėžė su „Siemens“ arenos paruoštomis dovanomis.

 

Scenoje pasirodęs Paulius vylėsi, kad dainuoti nereikės. Dainuoti nereikėjo, tačiau džiaugsmo buvo apsčiai. „Esu dažnas renginių „Siemens“ arenoje lankytojas, tačiau niekad nieko nesu laimėjęs. Jaučiuosi nerealiai. Paklausyti „G&G Sindikato” atėjau su draugais, esame penkiese, bet po tokio siurprizo nusimato dar smagesnis vakaras“, – nulipęs nuo scenos džiaugėsi Paulius.

Pagerbti milijoninius lankytojus jau tapo Viliaus „Siemens“ arenos tradicija. Keturimilijoninis lankytojas buvo pasveikintas bei apdovanotas prieš trejus metus per LKL „Žvaigždžių dienos 2015“ krepšinio šventę.

 

Sostinės „Siemens“ arenai ir joje vykusiems renginiams praėjusieji metai buvo labai sėkmingi. 2017-aisiais arenoje įvyko 91 renginys ir apsilankė per 365 tūkst. žiūrovų. O tai yra kone penktadaliu daugiau renginių ir maždaug dešimtadaliu daugiau žiūrovų nei 2016-aisiais. 2017/2018 metų renginių sezoną arena taip pat pradėjo ambicingai – paskelbė 100 renginių maratoną.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button