Koncertai

Į Lietuvą atvyksta Kanados elektroninės muzikos spindulys Jessy Lanza

Kanados elektroninės muzikos žvaigždė Jessy Lanza iki šiol Lietuvos neaplankė. Ši sparčiai kylanti atlikėja, patikrinta didžiųjų scenų ir festivalių, kovo 23 d. pirmą kartą atvyksta į Vilnių. Gyvas jos pasirodymas kultūros bare „Kablys” – tik nedidelė Jessy Lanzos koncertų turo po Europą dalis.

Koncertas – diskoteka. Ketvirtadienį – palankią atradimams dieną. Tikėkitės išlaikytos elektronikos, modernaus r’n’b, puikaus kanadietės balso aukštam registre ir dar ten visko. Mergina, mušanti būgnus, taip pat atvyksta į Vilnių ir padės išpildyti Jessy Lanzos pasirodymo viziją. Tori Tizzard šiaip yra būgnininkė, bet moka labai daug skirtingų dalykų.

Jessy Lanza – Oh No (Live at Maida Vale)

 

Danas Snaithas iš „Caribou” buvo teisus – Jessy Lanza yra tikrai įdomi asmenybė ir dėmesio verta muzikos kūrėja. Dar viena pamatytina atlikėja ir įtakingos britų leidyklos „Hyperdub” globotinė. Ji daro viską – kuria, groja krūva instrumentų, dainuoja, šoka, dėsto, maišo stilius, remiksuoja ir net spėja padirbėti radijo laidų vedėja. Akivaizdu – Jessy Lanza daugiau laiko praleidžia kurdama elektroninę muziką, nei visą kita kartu sudėjus.

Ne taip ir dažnai Lietuvos koncertų organizatoriams pasitaiko proga į Vilnių prisivilioti „BBC Radio 1” rezidentę. Britų nacionalinis radijas ją šlovina, dažnai transliuoja jos kūrybą ir tikrai vertina. Nuo sausio kiekvieną mėnesį ji dalinasi savo mėgstama muzika milijonus klausytojų turinčios radijo stoties eteryje. Jessy Lanza jau keletą kartų stojo prieš „BBC” kameras ir legendinėje „Maida Vale” studijoje surengė gyvą pasirodymą. Jos gyvo pasirodymą jėgą taip pat užfiksavo „Boiler Room”, „Pitchfork”, „Rezident Advisor”, „Electronic Beats”, „Fact Magazine” ir kitų įtakingų muzikos žiniasklaidos kanalų kameros.

 

Gyvenime Jessy Lanza atrodo rami ir nesiblaškanti, nemėgsta daug šnekėti, bet vasaros festivaliai ir diskotekos jai patinka. Tokios pripažintos atlikėjos kaip Janet Jackson, Paula Abdul, Evelyna King ir Melba Moore padarė jai didžiausią įtaką. Missy Elliot ir Timbalando kūryba taip pat pakeitė jos gyvenimą. Sako, kad ji yra vienintelis žmogus pasaulyje, kuri žino visų geriausių r’n’b kūrinių, sukurtų per paskutinius 15 metų, natas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button