Šį sekmadienį Vilniaus Kongreso rūmuose prasideda muzikinis turas „Virsmo vanduo”. Tai Lietuvoje jau ne kartą koncertavusio gitaros virtuozo Estas Tonne ir jį lydinčių: vokalisto Netanel Golberg ir kompozitoriaus, multiinstrumentalisto Džosef Pepe Danza muzikinis turas, kuris tęsis tris mėnesius ir vyks vienuolikoje Europos šalių, dvidešimt trijuose skirtinguose miestuose.

Estas Tonne – tai muzikantas, savo didžiuliu veržlumu ir šviesa laužantis visas pramogų verslo taisykles. Muzikantas, kuriam muzika ne tikslas, o įrankis, išlaisvinantis žmogaus galimybes pažinti save ir supančią aplinką.

Džosef Pepe Danza – tai absoliutus šios kartos muzikų fenomenas, kuris ištirpdo geografines ir muzikines sienas tarp Rytų ir Vakarų per gilų tradicijų pažinimą. Pepe kilęs iš Urugvajaus, gyveno, mokėsi ir muzikavo Lotynų Amerikoje, JAV, Europoje, Azijoje, Japonijoje, Afrikoje ir Indonezijoje. Daugelis jį vadina „Pasaulio muzikos įsikūnijimu” ir „Ekstremaliu multiinstrumentalistu”. Jo instrumentų kolekcijoje apie 300 įvairiausių instrumentų surinktų iš viso pasaulio.

Netanel Goldberg – nuostabus Izraelio dainininkas valdantis ypač retą (kontrtenoro) balsą ir apjungiantis Artimųjų Rytų senovės vokalines technikas su Pasaulio poezija ir eilėmis, kurias kuria tiesiog čia ir dabar.

Šie trys ypatingi atlikėjai Kongreso rūmuose pristatys naują savo projektą “Virsmo vanduo”, kuris yra pašvęstas Vandens virsmo ir atsinaujinimo jėgai.

Vandenyno valymasis prasideda nuo vieno lašo. Apie vandenį galima rašyti be pabaigos. Senovės kultai ir apeigos kreipiasi į vandenį, kaip į vieną iš pačių svarbiausių stichijų ir gyvenimo pagrindą. Paskutinių dešimtmečių moksliniai tyrimai atskleidžia vandens gyvumą ir jo ryšį su kosmosu. Kiekvienas mes turime savo santykį su vandeniu, paremtą žiniomis ir nuojauta. Todėl mes norime palikti mūsų šūkį be komentarų, kviesdami Jus užmerkti akis ir sekti ten, kur Vandenyno Valymas Prasideda nuo Vieno Lašo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist