2024 m. kovo 2 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje dvi kartos, du kūrybiniai susivienijimai ir atskirai, po vieną tiesiog talentingos asmenybės – Giedrius ir Nojus Arbačiauskai, Aidas ir Ignas Giniočiai kartu su aktoriumi Matu Pranskevičiumi – surengs gerų dainų koncertą.

Aktorius Giedrius Arbačiauskas yra iš tų, kurie dirba nesustodami – scenoje jis skaičiuoja jau 23 metus. Dainuojamoji poezija – Giedriaus labai mylima ir širdžiai artima veikla. Dainas kuria pats, bet nepaprastai myli ir jaučia pagarbą moderniųjų lietuvių poetų eilėms. Sūnus Nojus seka tėvo pėdomis, muzika ir autorinė kūryba dalis jo gyvenimo, groja fortepijonu, dainuoja, šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Abu buvo pasirodę LRT muzikiniame projekte „Dvi kartos“ ir pelnė žiūrovų simpatijas.

Aktorius, režisierius, pedagogas Aidas Giniotis naudosis reta proga ir scenoje pasirodys kartu su sūnumi Ignu. Gitara jiems pritars aktorius Matas Pranskevičius. Nors Ignas šiuo metu paniręs į teatro studijas, bet kartu su tėčiu Aidu Giniočiu žada ne tik nustebinti koncerto lankytojus, bet ir vienas kitą! Jų bendroje programoje, abiejų itin mylimo ir gerbiamo Andriaus Kulikausko dainos, naujas, netikėtas jų skambesys nustebins ir sužavės klausytojus.

Įsitikinti, kad obuolys nuo obels tikrai netoli krenta, kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ gerų dainų gerame koncerte.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist