Daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti alternatyvaus roko grupė „Garbanotas“ kviečia visus susirinkti po vienu stogu ir pasiūbuoti ryškiais prisiminimais, pabanguoti jaukiomis nuotaikomis. Koncerte skambės muzika iš albumo „Kūnas dangaus“, o grupė pasirodys neįprasta sudėtimi – drauge su styginių kvartetu ir arfomis.

Papildomas koncertas vyks kovo 16 d. Šv. Jonų Bažnyčioje, Vilniuje.

Jau šį savaitgalį, Vilniaus Knygų mugėje bus galima gyvai susitikti su atlikėjais ir įsigyti bilietus į koncertą.

Pristatydama koncerto viziją grupė „Garbanotas“ teigia suvirpinsianti vakaro atmosferą stygomis ir iš pačios širdies gelmių į dangų paleisianti gražiausias savo dainas, pritariant smuikams, violončelėms ir arfoms. „Prikelti senus brangius prisiminimus ir supinti juos su šiandienos gyvenimu. Ar gali būti kas geriau? Kviečiame visus susirinkti į vieną vietą ir suktis, šviesti, pleventi, šaukti, keliauti ir ieškoti savo vietos šitam pasaulio margumyne”, – tokią paskutinį kartą vyksiančių pasirodymų viziją regi grupė „Garbanotas“.

Koncerte skambėsiantis naujausias grupės albumas pavadinimu „Kūnas dangaus”, pasirodęs 2023 metų pradžioje – subtilus lengvosios muzikos ir poezijos sintezės muzikos kūrinių rinkinys. Albume nugulusios dainos – tai devynios istorijos apie tai, kaip kūnai susitinka, išsiskiria, vienas kitą traukia ir stumia. Dainų tekstuose aidi mintys apie norą išmokti išgirsti, įsiklausyti ir keliauti šiame gyvenime bendrystėje su kitais. Albume, kuris jau per pirmąsias išleidimo dienas  sulaukė didelio klausytojų bei muzikos profesionalų ir apžvalgininkų dėmesio, skamba tiek grupės narių Manto ir Šarūno Joneikių, tiek jaunosios kartos poeto Mariaus Luckos bei lietuvių poezijos klasiko Pauliaus Širvio tekstai lietuvių kalba.

„Norėjosi pasidalinti visokiausiais gyvenimo nutikimais ir juos sustabdyti dainomis. Albumas sulipdytas iš atskirų gyvenimo etapų. Kai kurios dainos gulėjo stalčiuje kelerius metus ir laukė dienos, kai galės pasiekti klausytojų ausis, o kitos gimė šį rudenį. Tikriausiai, iš ilgesio ir vilties apie nutiksiantį džiaugsmą“, – teigia grupės „Garbanotas“ vokalistas Š. Joneikis.

Per kiek daugiau nei dešimtmetį kolektyvas išleido šešis studijinius albumus, surengė šių albumų pristatymo koncertus didžiuosiuose Lietuvos miestuose, svečiavosi 13-oje užsienio šalių.

Už savo muzikinę veiklą grupė pelnė apdovanojimus Lietuvoje ir už jos ribų: Lietuvos T.Ė.T.Ė alternatyvios muzikos apdovanojimuose – „Metų roko grupės“ apdovanojimą (2013 m.), M.A.M.A apdovanojimuose – „Metų alternatyvos“ (2015 m.), „Tallinn Music Week” festivalyje Estijoje grupei buvo suteiktas „Publikos numylėtinio” (2016 m.) apdovanojimas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

1 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar per sakurų žydėjimą turi būti draudžiamas eismas Upės gatve?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist