Kalėdos Sostinėje

MO muziejus nušvito kalėdinėmis spalvomis

Šventiniu laikotarpiu MO pastato architektūra ir lauko erdvės nušvito naujomis spalvomis ir atspindžiais.

„Jie gali ir žavėti, ir klaidinti, o juose pamatysite save iš skirtingų pusių. Eidami pro šalį, sustokite, atkreipkite dėmesį ir pajuskite Kalėdas. Saugiai, ramiai ir asmeniškai“, – rašo muziejus.

„Kviečiame patiems susikurti savo stebuklą pasivaikštant po skirtingas MO lauko erdves. Kelionė prasidės MO skulptūrų sode, kuriame lauks kelias per žiemos tunelį. Skirtingos formos, atspindžiai gali padėti pamatyti save – iš skirtingų pusių. Išėjus iš tunelio teks įveikti Kalno iššūkį – pasikeitusius MO muziejaus laiptus į terasą. Juk kokia kelionė be iššūkių? Didysis iššūkis – su kiekvienu žingsniu už savęs palikti blogas mintis, nerimą bei skubėjimą bei pasiekti šviesą MO terasoje. Joje – tikras atgaivos momentas! Koks jis? Sužinosite asmeniškai, pasinėrę į šį kalėdinį patyrimą“, – rašoma MO muziejaus pranešime.

 

Šviesų ir atspindžių kupina erdvė MO lauke veiks nuo gruodžio 11 dienos 20:00 val. iki sausio 3 dienos, kasdien 16:00 – 22:00 val. O geriausiai ją patirsite neskubėdami ir nesibūriuodami – kiekvienas individualiai.

Ačiū jums, kad saugote savo ir kitų sveikatą!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button