Kalėdos Sostinėje

Jau šį šeštadienį bus įžiebta Kalėdų eglė: kaip tai vyks šiemet?

Šiemet „Kalėdos sostinėje” bus kitokios: eglės įžiebimo šventę teks stebėti per televiziją, atsisakyta vilniečių pamėgtų: kalėdinės 3D pasakos, Kalėdų traukinuko, Kalėdų miestelių, Tarptautinės Kalėdų labdaros mugės, kalėdinio dizaino skvero. Visi jie suburdavo tūkstantines minias žmonių, kur kontroliuoti atstumų laikymąsi būtų itin sudėtinga. Vis gi viešasis transportas eglės įžiebimo šventės dieną (nuo 15 val.) bei Naujųjų metų vakarą kursuos nemokamai (sprendimas atšauktas). Miestiečiai yra raginami likti namuose ir saugiai stebėti šventinius renginius.

(sprendimas atšauktas) „Pagal miesto Tarybos sprendimą viešasis transportas Kalėdų eglės įžiebimo šventės dieną nuo 15 iki 24 val. keleivius veš nemokamai. Viešojo transporto kontrolė intensyviausiose stotelėse stebės keleivių srautus, tačiau labai prašoma ir pačių žmonių sąmoningumo – jei jau judate iš namų, nelipkite į transporto priemones, kuriose užimtos sėdimos vietos ir nėra galimybės laikytis saugaus 1 metro atstumo”, – ragina SĮ ,,Susisiekimo paslaugos” Komunikacijos vadovė, Miglė Bielinytė.

Kaip šiemet atrodys Naujųjų metų sutikimo šventė, paaiškės jau netrukus, tačiau miesto valdžia ragina likti namuose ir Naujuosius metus sutikti saugiai, su šeima ir artimaisiais.

Savivaldybė kviečia pagrindinės šalies eglės įžiebimą lapkričio 28 d., nuo 17:30 val. stebėti per televiziją ir nevykti į eglės įžiebimo vietą. Prie miesto eglių budės viešosios tvarkos pareigūnai ir savanoriai, kurie skatins nesibūriuoti, stebės situaciją. Naujųjų metų vakaras taip pat planuojamas tik nuotoliniu būdu, be gyvai organizuojamų pramogų. Savivaldybė ragina žmones būti sąmoningiems ir nerizikuoti savo ir aplinkinių sveikata. Daugiau informacijos apie tai, kaip šiemet vyks „Kalėdos sostinėje” rasite čia.

Be to Kalėdų miesteliai šiemet iš Katedros ir Rotušės aikščių ar Dizaino skvero žiemos švenčių metu persikels į elektroninę erdvę – savivaldybė kviečia verslininkus jau dabar registruotis į E-KALĖDŲ MIESTELĮ, kad savo dovanas, suvenyrus ir paslaugas galėtų skelbti www.kaledossostineje.lt svetainėje. Daugiau informacijos rasite čia.


Katedros aikštėje jau nuo antradienio vakaro montuojama Kalėdų eglė.

Pagrindinės miesto eglės įžiebimas Katedros aikštėje numatytas lapkričio 28 d., Rotušėje šiek tiek vėliau – gruodžio 5 d. Kalėdų eglutėmis džiaugsimės iki sausio 7 d.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

30 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Marija
Marija
1 mėnesį

Logikos nulis, ragina stebėti iš namų, bet viešasis transportas kursuos nemokamai 🤣🤣🤣🤣🤣 kur ne idiotizmas?!!!!!! 😂

Inga
Inga
1 mėnesį
Atsakinėti į  Marija

Ne visi turi savo automobilius ir yra priversti vaziuoti i darbus viesuoju transportu.

Erika
Erika
1 mėnesį

reikia tikėtis, kad agrokoltūrinės estetikos entuziastai nebus prileisti prie jos ruošimo ir ji nebus tokia šlykšti kaip pernai.

Mare
Mare
1 mėnesį

Kaledu traukinuku galejo paleisti…

Back to top button