MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Rotušės Kalėdų eglė
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Kalėdos Sostinėje Turizmas

Amerikiečiams Vilnius – tarp magiškiausių kalėdinių miestų Europoje

Šventinis maratonas pamažu įsibėgėja ir įvairių šalių gyventojai jau pradeda žvalgytis, kuriuos miestus pasirinkti kalėdinėms šventėms. Artėja magiškas laikotarpis, kuomet kiekvienas miestas virs savotiška pasakiška iliuzija, į kurią norėsis nerti ir mėgautis šios pasakos kuriama nuotaika. Kelionių apžvalgininkė Lottie Gross „New York Post” nėrė į tokios nuotaikos paieškas ir skaitytojams atrinko devynis Europos miestus, kurie, jos manymu, yra magiškiausi kalėdiniu laikotarpiu. Tikriausiai daugelio nenustebinsim paminėdami, jog ir Vilnius pateko į šį garbingą sąrašą.

Straipsnyje minima, jog Vilnius vienas labiausiai nuvertintų Europos miestų, nors Lietuvos sostinė gali pasitikti su įspūdinga barokine architektūta bei kerinčiu viduramžius menančiu senamiesčiu. Gruodį kiekvieno lauks ne viena, o net devynios kalėdinės mugės išsibarsčiosios visame mieste.

„Katedros aikštėje jūsų lauks karštas vynas, įvairūs kepiniai ir kiti tradiciniai gaminiai, Rotušės aukštėje jūsų lauks išskirtinių dovanų idėjų pasirinkimas“, – savo apžvalginiame Vilnių pristato Lottie Gross.

Apžvalgininkė į šį sąrašą įtraukė tokios Europos miestus, kaip Zagrebą (Kroatija), Koburgą bei Rothenburg ob der Tauber (Vokietija), Winchesterį (Anglija), Aarhusą (Danija), Cortiną d’Ampezzo (Italija), Antwerpą (Belgija) bei Colmar (Prancūzija).

„New York Post” – Niujorko dienraštis kasdien leidžiamas daugiau nei 230 tūkstančių egzempliorių tiražu. Dienraštis priklauso naujienų konglomeratui „News Corporation”, kurį įkūrė Rupert’as Murdoch’as. Konglomeratui priklauso britų bulvarinės spaudos laikraštis „The Sun“ bei laikraščio padaliniai Airijoje, Šiaurės Airijoje ir Škotijoje. Televizijų tinklas „Fox“, leidybos kompanija „Dow Jones & Company“, kurios portfelyje yra ir „The Wall Street Journal“ kontrolė, televizijos ir laikraščiai Australijoje.

Visą straipsnį anglų kalba galite perskaityti čia.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Pernai į Lietuvą atvyko 10,2 proc. daugiau turistų

ELTA

Stebėti paukščius galima ir Vilniuje

Evaldas Činga

Vilnius – Vokietijos turizmo giganto „FTI“ taikiklyje

Evaldas Činga

Į Vilnių suplūs renginių organizatoriai iš visos Europos

Evaldas Činga

Lietuva pernai pritraukė daugiausiai turistų Baltijos šalyse – Eurostatas

BNS

Magiškos Kalėdos į Vilnių pritraukė daugiau kaip 500 tūkst. svečių

Made in Vilnius

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika