Garsi sinoptikė Elvyra Latvėnaitė sako, jog savaitgalio dienomis gali būti perkūnija su stiprokais vėjo gūsiais, tačiau dienomis gerokai įšils, naktys bus irgi gana šiltos.

„Atėjo pavasario pabaigoj vasara, ir pasiliks. Kol kas tai tikrai. Orų „virtuvėje“ nieko naujo. Vis dar tas pats, virš Skandinavijos ir šiaurės vakarų Rusijos, nusitęsęs sausas anticiklonas. Stiprėja ir plečiasi į pietryčius. Vakaruose ciklonų sistema, su audringais atmosferos frontais įsikūrusi, tiesa jau silpnėja. O mūsų Lietuvėlė atsidūrė ir vis dar bus šių dviejų sistemų sandūroje. Pora dienų gaivesnis rytinių krypčių vėjas pūs, vėliau aprims, bet dienomis per perkūniją stiproki jo gūsiai įsisuks. Šiltas oras iš pietryčių vis dar plūs, dienomis gerokai įšils, naktys bus irgi gana šiltos. Popietinėmis valandomis, beveik kasdien, trumpai palis, kartais ir gausokai laistys, perkūnas dundės, iš juodesnio debesėlio ir kruša pabirs. Panašūs orai išliks ir šią ir kitą savaitę“, – rašo sinoptikė Elvyra Latvėnaitė.

Ketvirtadienį, gegužės 23-osios nakties pradžioje trumpai nulis, daugiausia pietvakariniuose, pietiniuose rajonuose, dieną vėl trumpas lietus, vietomis smarkus, įdienojus jau perkūnija dundės, iš juodesnio debesėlio net ir kruša pabirs. Vėjas rytų, pietryčių naktį 6-11 m/s, dieną 8-13 m/s, per perkūniją gūsiai 15-18 m/s. Naktį 12-15°C, dieną 22-27°C.

Penktadienį, gegužės 24 d. protarpiais palis, dieną vėl su perkūnija lis- dienos pradžioje gausiau vakariniuose rajonuose, pavakare jau daug kur. Vėjas pietryčių naktį 7-12 m/s, dieną 6-11 m/s, bet per perkūniją gūsiai 15-18 m/s. Naktį 13-16°C, dieną 23-28°C.

Šeštadienį, gegužės 25- osios rytą ir dieną protarpiais, su perkūnija palis, dieną vietomis gausokai. Vėjas pietryčių 4-8 m/s, per perkūniją 8-13 m/s, gūsiai 15-18 m/s. Naktį 12-15°C, dieną 21-26°C.

Sekmadienį, gegužės 26 d. protarpiais, su perkūnija palis, daugiausia vakariniuose, pietvakariniuose rajonuose.Vėjas pietryčių 4-8 m/s. Naktį 13-15°C, dieną 21-26°C.

Pirmadienį, gegužės 27-osios naktį be lietaus, dieną vėl trumpas lietus su perkūnija nulis. Vėjas nepastovus 4-8 m/s. Naktį 10-13°C, dieną 22-27°C.

Antradienį, gegužės 28 d. be ženklesnio lietaus. Vėjas nepastovus 4-8 m/s. Naktį 12-15°C, dieną 23-27°C.

Trečiadienį, gegužės 29-osios naktį be ženklesnio lietaus, dieną vėl gali trumpai, su perkūnija nulyti. Vėjas nepastovus 4-8 m/s. Naktį 13-16°C, dieną 22-26°C, vakariniuose rajonuose 18-20°C.

Ketvirtadienį, gegužės 30 d. palis, dieną vėl su perkūnija. Vėjas nepastovus 4-8 m/s. Naktį 12-16°C, dieną 22-25°C.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist